Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2024“ antrąjį etapą laimėjo Jonas Gruzdys

Birželio 16-ąją Kazlų Rūdos miesto parke vyko Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2024“ antrojo etapo kovos. Kaip ir sezono starte, jėgas išmėgino keturiolika šios sporto šakos entuziastų. Pirmąkart šį žaidimą išmėgino ir visiškai neseniai Lietuvos krepšinio lygos sezoną pabaigęs Utenos „Juventus“ ekipoje rungtyniavęs mūsų kraštietis Ernestas Sederevičius, kuris su šiuo žaidimu susipažino kartu su tėčiu Dariumi Sederevičiumi. Kaip ir bet kurioje sporto šakoje, taip ir čia, iki olimpinių aukštumų reikia nueiti tam tikrą kelią, viskas gaunasi palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Bet kokiu atveju tikimąsi, kad po pirmo krikšto Kazlų Rūdos diskgolfo turnyruose juos matysime dar ne kartą. Na, o žvelgiant į „senbuvių“ rezultatus, tai kova kaip ir pirmame etape vyko tarp galingai šį sezoną pradėjusių, vos praėjusiais metais tik pirmuosius metimus atlikusių, pusbrolių Jono ir Rimanto Gruzdžių bei Manto Kopūstinsko. Į šią tarpusavio dvikovą, kuomet keitėsi tai vienas, tai kitas lyderis, kuriam laikui buvo įsimaišęs ir Arnas Stankevičius, tačiau antrojo rato pabaigoje jis liko už trejetuko ribų. Jau antras etapas, niekaip į šį trejetą įsisprausti nepavyksta praėjusio sezono nugalėtojui Mantui Martinaičiui. Jam šias viltis tenka atidėti artimiausiems etapams. Nemažą laiko dalį šiose varžybose pirmavo Rimantas Gruzdys, kuris artimiausius varžovus vienu metu lenkė 5-6 taškais, tačiau užteko keletos klaidų, ne pagal „pageidavimų koncertą“ skriejančio disko ir lyderio vietą keitė kiti minėti diskgolfo mėgėjai. Finišas visgi sėkmingiausiai susiklostė Jonui Gruzdžiui, kurio galutinis rezultatas buvo +2. Jis dviem taškais aplenkė antroje pozicijoje finišavusį Rimantą Gruzdį. Na, o trečioji vieta šįkart atiteko Mantui Kopūstinskui, kuris varžybas pradėjo turėdamas šiokią tokią traumelę, tačiau tai jam nesukliudė lipti ant prizininkų pakylos. Jo rezultatas buvo +6.

Po poros etapų turnyrinėje lentelėje šiuo metu pirmauja 39 taškus iš 40 galimų surinkęs Jonas Gruzdys, antras – Mantas Kopūstinskas (38 taškai), trečias  – Rimantas Gruzdys (37 taškai).

Kazlų Rūdos Diskgolfo lygos trečiasis etapas numatytas liepos 14 d. ir jis vyks Domeikavos DG parke. Visų, ketinančių dalyvauti šiame etape lauksime tądien 10.00 prie Kazlų Rūdos miesto parko estrados. Dalyvių kelione bus pasirūpinta.

 

Varžybų protokolas:

https://discgolfmetrix.com/2978561

 

2024 m Diskgolfo-lygos-turnyrine-lentele