Matas Revinskas Hummel badmintono lygos 6 etape iškovojo dviejų prabų medalius

Kazlų Rūdos sporto centre kultivuojamų aštuonių sporto šakų sportininkai iškeliavo jau į vasaros atostogas. Daugumai sporto šakų birželis – baigiamųjų startų mėnuo. Viena iš tokių yra badmintonas. Nors šioje sporto šakoje numatytas vienas kitas turnyras ir liepos, rugpjūčio mėnesiais, tačiau šiek tiek poilsio turės sporto centro badmintono trenerio Igno Lukoševčiaus treniruojamas Matas Revinskas. Jis šio sezono varžybinius vartus uždarė birželio 15-ąją Kauno sporto halėje vykusiame Hummel Badmintono lygos 6 etapo turnyre. Džiugu pažymėti, jog kazlųrūdietis į savo gimtąjį kraštą parsivežė dviejų prabų medalius. Įvairiose kategorijose šiam turnyrui registravosi beveik 150 dalyvių. M.Revinskas poroje su A.Bendoraičiu (KTU) varžėsi suaugusiųjų „A“ kategorijoje ir iškovojo trečiąją vietą. Lemiamoje dvikovoje, po grupės varžybų Kazlų Rūdos sporto centro ir KTU tandemas atkaklioje kovoje 21:18, 30:28 palaužė D.Juodsnukio , M.Šatrausko porą. Konkurencijos šiame divizione tikrai netrūko. Įdomumo dėlei pažymėsime, jog pavyzdžiui šioje kategorijoje šių metų šalies čempionams teko tenkintis antrąja vieta. Na, o nugalėtojams M.Revinskas su porininku nusileido tik po trijų setų kovos.

Suaugusiųjų B divizione rungtyniavęs mišrių dvejetų grupėje M.Revinskas su porininke iškovojo antrąją vietą, tik paskutinėje akistatoje dėl pirmos vietos nusileidęs 14:21, 18:21 A.Morkūno, K.Bagdonaitės porai.

Vienetų grupėje aukščiausiame „A“ divizione besivaržęs kazlųrūdietis galutinėje įskaitoje finišavo penktas. Šiame turnyre startavo ir dar vienas Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkas Vilius Juraitis, kuris žingsnis po žingsnio tik kaupia varžybinę patirtį. Paminėsime, jog kazlųrūdiečiui, dalyvavusiam „C“ divizione pavyko iškovoti pirmąją pergalę. Neabejojame, jog su atkaklumu, užsispyrimu ir sistemingomis treniruotėmis bei aktyviu dalyvavimu varžybose jų tik daugės…