Regioninių jaunučių futbolo lygos pirmenybių finiše Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai tapo prizininkais

Praėjusį penktadienį finišavo dar praėjusių metų rudenį startavusi Regioninė jaunučių futbolo lyga. 9×9 formato futbolo pirmenybėse pirmajame sezone dalyvavo devynios 2010/2011 m.g. komandos iš Kazlų Rūdos, Kauno, Kauno rajono, Kybartų, Jurbarko, Trakų, Lazdijų. Baigiamajame etape 1-4 vietas reguliariajame sezone iškovojusios komandos Kazlų Rūdos miesto futbolo stadione kovojo pusfinaliuose, finaluose dėl čempiono titulo. Na, o 5-8 vietas užėmusios ekipos susikovė dėl „Mažosios Taurės“. Šurmulio, aistrų, nevienareikšmiškų emocijų tądien išties netrūko. Vienos komandos pasinaudojo suteikta galimybe galutinėje įskaitoje iškovoti aukštesnes pozicijas nei jos buvo reguliariajame sezone, kitoms savo ruožtu tai buvo tam tikras nusivylimas, kuomet nesiklosto rungtynės taip, kaip norėtųsi. Toks jau yra sportas, kad jame būna visko ir šlovės akimirkas gali labai greitai pakeisti slogesnės nuotaikos…

Pusfinaliuose dėl Mažosios Taurės susikibo Kauno „Lituanica Domeikava“ su Lazdijų sporto centro ekipa, o kitoje poroje vieni kitiems į atlapus kibo Kauno r. „Futbolo Riterių“ ir Jurbarko sporto centro futbolininkai. Šiame ketverte rungtynės palankiausiai klostėsi jurbarkiečiams. Nors jie reguliariajame sezone buvo iškovoję aštuntąją vietą, tądien Jurbarko sporto centro komanda skynėsi pergales. Pastebimai sustiprėjusi antroje sezono pusėje Jurbarko ekipa pusfinalyje rezultatu 2:0 įveikė be keleto pajėgių žaidėjų rungtyniavusius atkaklius, kovingus „Futbolo Riterius“ ir paskutiniame mače dėl „Mažosios Taurės“ susitiko su Lazdijų sporto centro komanda. Per 40 minučių trukusią akistatą jurbarkiečiai įveikę varžovus rezultatu 5:0 tapo „Mažosios Taurės“ savininkais.

Aistros ir įtampa kunkuliavo pusfinaliuose dėl RJFL nugalėtojo titulo. Pirmajame pusfinalyje ketvirtąją vietą reguliariajame sezone užėmę Viktorijos Svirupskytės treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai pamėgino brautis į finalą rungtynėse su reguliaraus sezono nugalėtoja Trakų sporto centro ekipa. Atkaklioje akistatoje nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir poros nugalėtoją nulėmė baudinių serija. Ji palankiau susiklostė svečiams. Nors abiejų komandų vartininkai sugebėjo atremti po vieną baudinį, lemtinga klaida tapo aikštės šeimininkų netikslus smūgis, atvėręs kelią Trakų komandai laukti varžovo finale. O juo tapo Kybartų „Jaunystės“ futbolininkai, kurie įsivažiavo ypač antroje sezono pusėje ir surinkti taškai leido kybartiškiams reguliariajame sezone finišuoti trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Nesulaikė Kybartų komandos pusfinalyje ir varžovas  – Kauno „Ąžuolas“. Jį Kybartų „Jaunystė“ atkaklioje kovoje įveikė 2:1 ir nekantriai laukė didžiojo finalo.

Kauno „Ąžuolo“ futbolininkams nesusiklostė rungtynės ir dėl trečios vietos. Du kartus reguliariajame sezone įveikę Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkus laikinosios sostinės ekipa šįkart turėjo pripažinti finaliniame etape šeimininkų pranašumą. Kazlų Rūdos sporto centro komandą į pergalę vedė Augusto Blaškevičiaus ir Kipro Bendinsko įmušti įvarčiai. Sporto centro komanda pasidabino trečiosios vietos medaliais.

Na, o didįjį finalą laimėjo Trakų sporto centro ekipa, kuri sugebėjo įveikti augalotesnius Kybartų „Jaunystės“ futbolininkus. Tiesa, tose rungtynėse ne tik puikiai veikė trakiškių puolimas, kaip ir reguliaraus sezono metu, sunkiai buvo „pramušamas“ Trakų komandos vartininkas Marius Mečkovskij, kuris pripažintas geriausiu sezono RJFL vartininku. Trakų futbolininkai įveikė varžovus 3:1 ir tapo RJFL pirmenybių pirmojo sezono nugalėtojais.

Apdovanojimų metu nebuvo pamiršti ir individualiai pasižymėję sezone futbolininkai. Be jau minėto Trakų komandos vartininko, rezultatyviausių futbolininkų nominacija atiteko dviems „įvarčių mašinoms“: Kevinui Raviniui („Jaunystė“) ir Armandui Černevičiui (Trakų SC). Geriausiais futbolininkais komandose sezone pripažinti: Aurimas Langas (Lazdijų SC), Titas Ridikas („Ąžuolas“), Vidas Liutkaitis („Jaunystė“), Emilis Grumuldis (Jurbarko SC), Dominykas Matulevičius (Kazlų Rūdos SC), Aronas Pitkauskas („Lituanica Domeikava“), Džiugas Andziulevičius („Futbolo Riteriai“), Artiom Ševčenko (Trakų SC).

Pirmojo RJFL sezono užsklanda nusileido, tad pabaigai, nuoširdžiai D Ė K O J A M E Marijampolės apskrities futbolo federacijai už kokybės standartų užtikrinimą, pagalbą rengiant regioninės jaunučių futbolo lygos finalus!