Apie mus

Kazlų Rūdos Sporto centras

Moderni kūno kultūros, sporto, sveikatinimo ir rekreacijos įstaiga, kuri tenkina įvairaus amžiaus, išsilavinimo, socialinės padėties ir pasaulėžiūros Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų aktyvaus gyvenimo būdo poreikius.

Kazlų Rūdos Sporto centre plėtojamos šios sporto šakos/fizinio aktyvumo užsiėmimai:

  • Dziudo;
  • Futbolas;
  • Graikų – romėnų imtynės;
  • Krepšinis;
  • Lengvoji atletika;
  • Meninė gimnastika;
  • Tenisas;
  • Badmintonas.
Apie mus
Apie mus

Misija – sudaryti sąlygas neformaliajam vaikų ir suaugusiųjų sportinės krypties švietimui, formuoti savivaldybės gyventojų aktyvaus gyvenimo būdo įpročius, būti atvira ir lanksčia savivaldybės bendruomenės reikmėms įstaiga formuojant sporto, rekreacijos tradicijas savivaldybėje, plėtojant draugiškus santykius su visos Lietuvos sportininkais ir sporto organizacijomis.

Tikslas – skatinti vaikų, jaunimo, suaugusiųjų saviraišką, ieškoti talentingų sportininkų, galinčių deramai atstovauti savivaldybei Lietuvos varžybose, sporto renginiuose, sudaryti sąlygas savivaldybės gyventojams dalyvauti kūno kultūros, sveikos gyvensenos veikloje, ugdyti didelio meistriškumo sportininkus, remti sporto žaidimo komandas, įgyvendinti bendrą valstybės ir savivaldybės kūno kultūros ir sporto politiką.

Uždaviniai tikslui pasiekti:

Renginiai

Kazlų Rūdos Sporto centro vykdomi renginiai – kasmet Sporto centre vykdomos 3 pirmenybės (salės futbolo, krepšinio, tinklinio), įstaiga organizuoja Lietuvos mokyklų žaidynių zonines ir/ar tarpzonines svarsčio kilnojimo, futbolo varžybas, stalo teniso turnyrus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir Sporto centro taurei laimėti, skirtingo amžiaus vaikų futbolo turnyrus įvairioms šaliai atmintinoms datoms pažymėti. Sporto centras yra štangos spaudimo varžybų „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti“, krepšinio ir futbolo turnyrų „Lietuvos kariuomenės dienai paminėti“, LSOK lengvosios atletikos ir kroso varžybų organizaciniai partneriai.

Apie mus
Apie mus

Kazlų Rūdos sporto centro administruojamas STIHL virvių parkas – pirmasis toks parkas Suvalkijoje ir pirmasis šalyje, įrengtas ne už privačias, o už Europos Sąjungos ir savivaldybės lėšas. Parke įrengtos šešios trasos – dvi vaikams ir keturios suaugusiems. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis. Mažųjų yra „oranžinė“, kuri skirta patiems mažiausiems. Joje nereikalaujama apraišų. „Geltonoji“ trasa skirta vaikams nuo 5 metų, „žalioji“ – mokyklinio amžiaus moksleiviams ir suaugusiems asmenims. Virvių parke yra ir sudėtingesnės trasos: „mėlynoji“ – vidutinio sudėtingumo, „raudonoji“ – sudėtinga ir ilgiausia trasa visame parke, „juodoji“ – skirta asmenims, turintiems atitinkamą fizinį pasirengimą. Virvių parke iš viso yra įrengta 80 rungčių. STIHL virvių parko šūkis – „palik savo baimes ant žemės!“ Svarbiausias šio parko darbuotojų komandos siekis, kad kiekvienas klientas, įveikęs trasas, grįžtų iš jų su šypsena.

Sekite mus
Skip to content