Search
Close this search box.

Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ dar vienu žingsniu priartėjo prie antrojo KAFF III lygos nugalėtojo titulo

Devintą pergalę iš dešimties galimų sekmadienį į savo sąskaitą įsirašė Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Praėjusio sezono nugalėtojo titulą ginanti komanda jau trečiąkart šiame sezone patiesė kol kas nei vieno taško turnyrinėje lentelėje neturinčią Kauno „Nadruvis“ vienuolikę. Varžovai įveikti sausu rezultatu 6:0 (1:0). Du įvarčius Kazlų Rūdos komandos gretose mušė Justas Paškauskas, po vieną svečiams atseikėjo Paulius Kuconis, Edvardas Kaptainis, Tomas Grimalauskas. Iki finišo, dar vienu žingsneliu priartėjusiems futbolininkams iki antrojo KAFF III lygos nugalėtojo titulo, šio sezono vienvaldžiams lyderiams lieka vos du susitikimai…

Kazlų Rūdos komandoje šiose rungtynėse vis dar nebuvo Igno Raštučio, kurį pamatysime ko gero jau tik sezono uždarymo dvikovoje. Na, o mačo su Kauno komanda metu aikštės šeimininkų žaidybinis pranašumas buvo matomas jau rungtynių pradžioje. Per pirmas septynias minutes Kazlų Rūdos komanda prie „Nadruvis“ vartų spėjo susikurti jau tris standartines situacijas – kampinius. Tiesa, nieko pernelyg pavojingo svečiams tai nesukėlė. Pirmą aštresnę ataką „Kazlų Rūdos“ komanda sukurpė 10-ąją rungtynių minutę, kuomet po K.Besarabovo ir T.Leimono sužaistos sienelės, pastarasis pamėgino smūgiuoti kamuolį baudos aikštėje, tačiau vartininkui sugauti jį nebuvo itin sunki užduotis. Įvartinė situacija užfiksuota 25-ąją rungtynių minutę. Tuomet J.Paškauskas atliko puikų perdavimą iš aikštės vidurio baudos aikštės link skuodžiančiam J.Blažiui. Deja, pastarajam atsidūrus baudos aikštėje vienam prieš vartininką ir smūgiavus kamuolį, jį V.Repkinas atrėmė. Kazlų Rūdos komanda vistiek nulaužė varžovų tvirtovės vartų spyną 30-ąją minutę, kuomet iš aikštės krašto skersavus kamuolį, šis nuo vieno kazlųrūdiečio atšoko prie J.Paškausko kojų, kuris pasiuntė kamuolį į kampą išvesdamas aikštės šeimininkų komandą į priekį 1:0. Ši slidi Kazlų Rūdos komandos persvara vos neištirpo pirmajame kėlinyje svečių paskutinės atakos metu, kuomet tarp dviejų aikštės šeimininkų gynėjų gavęs kamuolį Kauno komandos futbolininkas pamėgino vos įkirtęs į baudos aikštelę smūgiuoti, tačiau smūgis nebuvo stiprus ir D.Besarabovas kamuolį nesunkiai sugavo. Komandos išėjo ilsėtis „Kazlų Rūdos“ komandai turint minimalią persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje pasipylė vėl keletas kampinių prie svečių vartų, tačiau kažko pavojingesnio Kazlų Rūdos komandos futbolininkai nesukūrė. Ir tai aikštės šeimininkų neguodė, nes tikimybė rezultatą išlyginti buvo gyva, todėl lygos lyderiai ir toliau ieškojo landų svečių komandos gynyboje. Labai neblogą galimybę padvigubinti rezultatą 71-ąją minutę turėjo A.Blaškevičius, gražios Kazlų Rūdos komandos atakos metu. Tuomet iš aikštės vidurio kamuolį baudos aikštės link pasiuntė D.Plečkaitis komandos draugui P.Kuconiui. Pastarasis nieko nelaukdamas atliko perdavimą į kairę baudos aikštės zoną A.Blaškevičiui. Deja, pastarojo smūgiuotas kamuolys iš aštroko kampo skriejo pro viršų. Netrukus aikštės šeimininkai smogė varžovams visa puolamąja jėga. Įžangą į visa tai padarė Justas Paškauskas. 73-ąją minutę, varžovams prasižengus baudos aikštės prieigose, kaip minėtas Kazlų Rūdos komandos futbolininkas kaip reikiant užsimojo, kuris perkėlęs kamuolį pro svečių pastatytą sienelę pasiuntė jį į vartų kamputį – 2:0.

76-ąją minutę įvartį gražuolį mušė R.Gruzdys. Tuo metu Kazlų Rūdos rengiamos atakos metu, T.Leimonas siuntė kamuolį į kairę svečių baudos aikštės zoną ir nenusileidžiant jam, R.Gruzdys vienu lietimu pasiuntė kamuolį į „Nadruvis“ komandos vartus – 3:0. Po šio įvarčio į puolimą patraukė ir savotišką šou surengė „Kazlų Rūdos“ komandos gynėjas Edvardas Kaptainis, sudalyvavęs dar trijuose mušamuose Kazlų Rūdos komandos įvarčiuose. 83-ąją rungtynių minutę, pasinaudojęs kiek pasyvoka svečių gynyba, paniręs tarp varžovų, jis sugebėjo užvaldyti kamuolį ir pasiųsti jį į vartų tinklą – 4:0.

85-ąją minutę į aikštės šeimininkų ataką įsijungęs E.Kaptainis įsiveržęs į baudos aikštę atliko perdavimą P.Kuconiui ir pastarasis futbolininkas padidino Kazlų Rūdos persvarą iki 5:0. Na, o tašką rungtynėse padėjo visiškai neseniai aikštėje pasirodęs T.Grimalauskas. Baigiamojoje rezultatyvioje aikštės šeimininkų atakoje vėl figūravo E.Kaptainis, kuris stipriai prisidėjo prie to, kad komandos draugas T.Grimalauskas niekieno nekliudomas 86-ąją minutę pasiųstų kamuolį į „Nadruvis“ komandos vartus – 6:0. Daugiau nei užtikrinta Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pergalė ir nekantrus laukimas baigiamųjų šio sezono futbolo akordų…