Artėjant savaitgaliui vėl krepšinio, futbolo ir tinklinio komandos galando ietis ir nėrė į kovų sūkurį dėl einamųjų solidžių trofėjų ir įskaitinių taškų “Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti” Antanavo sporto šventėje.

Tai buvo paskutinis Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių maratono etapas. Beliko tik finalinė atkarpa, vyksianti rugsėjo 12 dieną Kazlų Rūdoje.

Antanave vykusioje sporto žaidimų šventėje konkurencijos netrūko. 6×6 formato tinklinio aikštėje grūmėsi trys, 5×5 futbolo sektoriuje penkios ir 3×3 krepšinio aikštelėje šešios komandos.

Jau tinklinio kovų rezultatai parodė, jog į nugalėtojus prasibrauti, nors ir esant santykinai nedideliam komandų skaičiui nėra taip ir paprasta.

Po rato varžybų pirmąją vietą iškovojo “Kauno daktarai”. Nors su “Antanavu” jie buvo surinkę vienodai taškų, tačiau aukštesnę poziciją nulėmė kauniečiams tarpusavio laimėtas mačas. Taigi, “Kauno daktarai” į sąskaitą tuo pačiu įsirašė ir 6 įskaitinius taškus.

“Antanavui” atiteko antroji vieta ir penki taškai į turnyrinę lentelę. Vasaros turnyruose bene aktyviausiai dalyvaujantiems “Jamaikos” tinklininkams atiteko trečioji vieta ir 4 įskaitiniai taškai.

 Futbolo sektoriuje sėkmingiausiai etapas susiklostė “United” komandai. Čia prireikė taip pat “papildomų matematikos žinių”. Po ketverių rungtynių “United” sąskaitoje turėjo 10 taškų. Tiek pat jų buvo ir “Kazlų Rūdos” kraityje.

Tik geresnis įvarčių skirtumas nulėmė aukštesnę “United” poziciją. Jie ir tapo nugalėtojais, sugriebę tuo pačiu ir 6 taškus.

Antrąją vietą iškovojo “Kazlų Rūda”, kuri įsikrovė kišenėn 5 taškus, trečia vieta teko “United B” futbolininkams (4 taškai).

Iškovotais taškais tenkinosi “Floristai” (3 taškai) ir “Jūreiviai” (2 taškai).

Gausiausiame komandomis 3×3 krepšinio turnyre nugalėtojų trofėjus ir visų 6 taškų grobis atiteko jau ne pirmą tokio pobūdžio turnyrą laiminčiai “Atakai”, kurią Kazlų Rūdos krepšinio gerbėjai dar šį rudenį turės galimybę matyti RKL “B” diviziono kovų lauke.

Antroji pozicija atiteko “Sigmai” (5 įskaitiniai taškai), na o trečiąją vietą iškovojo “Giraitukai” (4 taškai). Tris įskaitinius taškus į turnyrinę lentelę brūkštelėjo “Klasika”, “Žaliai balti” ir “Baudėjai” pasidalino po 1,5 taško.

Iki “Kazlų Rūdos šventės’ 2020” lieka vos keletas savaičių. Tinklinio, futbolo ir krepšinio komandos keliauja į finalinį etapą turėdamos tokias turnyrinės lentelės pozicijas (priminsime, kad už etapą, vyksiantį Kazlų Rūdoje taškų fondas dvigubinamas., t.y. už pirmą vietą skiriama 12 taškų, antrą – 10, trečią – 8 ir t.t., – aut.past.):

TINKLINIS:

“Jamaika” – 19 taškų

“Edvis ir draugai” – 10 taškų

“Ežerietis” – 6 taškai

“Kauno daktarai” – 6 taškai

“Jankai” – 5 taškai

“Antanavas” – 5 taškai

“Top Sport” – 5 taškai

“Pradedantieji” – 4 taškai

“Sūduva” – 3 taškai

“Ataka” – 3 taškai

“Timpodžiai” – 2 taškai

“Spleš” – 1,5 taško

“Garliava” – 1,5 taško

KREPŠINIS:

“Ataka” – 12 taškų

“Sigma” – 10 taškų

“Zakis” – 6 taškai

“Šaltinėlis” – 5 taškai

“Giraitukai” – 4 taškai

“Vytukas ir draugai” – 4 taškai

“Palaida bala” – 4 taškai

“Kolegos” – 3 taškai

“Klasika” – 3 taškai

“Žaliai Balti” – 1,5 taško

“Baudėjai” – 1,5 taško

“Igliauka” – 1,5 taško

“Greičiau pradėsim, greičiau baigsim” – 1,5 taško

FUTBOLAS:

“Kazlų Rūda” – 11 taškų

“United” – 10 taškų

“Šešupė” – 5 taškai

“United B” – 4 taškai

“Draugai” – 3 taškai

“Floristai” – 3 taškai

“Jūreiviai” – 2 taškai