Toliau savo pasirodymais badmintono varžybose džiugina Kazlų Rūdos sporto centro šios sporto šakos atstovai.


Igno Lukoševičiaus treniruojami sportininkai šeštadienį viešėjo Panevėžyje. Aukštaitijos sostinėje vyko Lietuvos 15-sios taurės trečiojo etapo varžybos.  


Jų metu U-19 D divizione su varžovais kovėsi keturi Kazlų Rūdos sporto centro atstovai – Aleksas Petravičius, Simas Bočys, Matas Revinskas ir Adomas Buinevičius.


Daugiausia reitingo taškų rinko ir aukščiausią poziciją turnyre iškovojo S.Bočio ir M.Revinsko tandemas, kurie dvejetų turnyre įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmąją poziciją.


Minėti kazlųrūdiečiai pirmame šio turnyro etape po atkaklios kovos rezultatu 2:1 (17:21; 21:18; 21:16) palaužė J.Jagmino ir J.Ivanausko duetą, po to kolegas A.Petravičiaus ir A.Buinevičiaus tandemą, na o lemiamoje akistatoje nukovė A.Jarmalauską, rungtyniavusį su E.Vnek.


Finalinės dvikovos taip pat būta itin atkaklios. Pirmame sete buvo išeikvoti visi taškai.  Kazlųrūdiečiai varžovus palaužė rezultatu 30:29. Antrą setą Kazlų Rūdos sporto centro atstovai laimėjo 21:12.


A.Buinevičiaus ir A.Petravičiaus duetas šiame etape iškovojo ketvirtąją vietą. Akistatoje dėl trečiosios pozicijos kazlųrūdiečiai nusileido po permainingos kovos 1:2 (20:22; 21:15; 19:21) M.Grigo ir K.Vilpišausko dvejetui.


Neliko be taškų Kazlų Rūdos sportininkai ir vienetų kovose. Geriausiai trečiasis etapas susiklostė Simui Bočiui, iškovojusiam ketvirtąją poziciją, kuris nusileido kovoje dėl trečios vietos K.Vilpišauskui 0:2 (16:21; 18:21).


Penktoje vietoje liko Matas Revinskas, į dešimtuką pateko A.Petravičius.