LFF II lygos Pietų zonos pirmenybės startavo dar praėjusią savaitę. Didesnė komandų dalis jau sužaidė pirmąsias rungtynes.

Vakar prie jų prisidėjo ir Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, kurie daugiau nei įtikinamai pranoko Kauno „Kauno Žalgirio C“ vienuolikę.

Gana gausiai susirinkusių futbolo sirgalių akivaizdoje svečiai buvo įveikti 8:1 (2:1). Hetriku šiame mače pasižymėjo R.Beniušis, dublį brūkštelėjo R.Mačežinskas ir po įvartį pridėjo A.Spelman, A.Račkus, D.Omilevičius.

Kazlų Rūdos komandos dominavimas akivaizdus buvo nuo pat pirmų rungtynių minučių. Dar pirmąją minutę iš baudos aikštės prieigų kamuolį Kauno vartų link siuntė R.Mačežinskas, tačiau šis prazvimbė virš vartų.

2-ąją minutę, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, jį galva siuntė R.Beniušis, tačiau „prisišaudyti“ „Šilo“ puolėjui nepavyko.

Toliau sekė šaltas dušas Kazlų Rūdos komandai, kuomet 5-ąją rungtynių minutę greičio savybėmis pasižymėjęs „Kauno Žalgirio C“ futbolininkas T.Daškus, atsidūręs baudos aikštėje, buvo pirmesnis prie kamuolio nei pasitikti jo išbėgęs M.Kulikauskas.

Jis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą išvesdamas svečių komandą į priekį 0:1.

Varžovų džiaugsmas ilgai netruko. 8-ąją minutę, po D.Omilevičiaus keliamo kampinio, rezultatą galva pasiųsdamas kamuolį į vartus išlygino didysis Benas – 1:1.

Toliau žaidimas vyko jau daugiau svečių aikštės pusėje. „Šilo“ futbolininkai sukūrė keletą aštrių epizodų, tačiau išsiveržti į priekį vis nepavykdavo.

Tam galą padarė 31-ąją minutę vėl R.Beniušis. Viskas „užsikūrė“ nuo M.Minevičiaus sprinterinių sugebėjimų. Saugų grandyje rungtyniaujantis „Šilo“ futbolininkas nukūrė su kamuoliu dešiniu kraštu varžovų vartų link, skersavo kamuolį ir jį į vartų tinklą „įsūdė“ R.Beniušis – 2:1.

Daug didesnę puolimo ginkluotę „Šilo“ futbolininkai panaudojo antrame kėlinyje. Dvikovos laikas kapsėjo varžovų nenaudai.

54-ąją minutę, „Šilo“ futbolininkams rengiant eilinį reidą, tikslų šūvį į dešinį vartų kamputį paleido A.Spelman – 3:1.

Vos po penkių minučių, po puikaus R.Beniušio perdavimo, varžovą baudos aikštėje suklaidino D.Omilevičius. Po jo įmušto įvarčio Kazlų Rūdos komandos pranašumas tapo 4:1.

Iš nokdauno varžovams toliau neleido atsigauti 61-ąją minutę A.Račkus. D.Omilevičiaus nuo kampinio gairelės keltą kamuolį „Šilo“ futbolininkas pasiuntė į „Kauno Žalgirio C“ vartų tinklą – 5:1.

Įvarčių tirada nesiliovė. 70-ąją minutę Kauno futbolininkai baudos aikštėje sužaidė ranka ir buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo R.Beniušis – 6:1.

77-ąją minutę atėjo eilė dar vienam įvarčiui. Kone per pusę aikštės nepavejamas varžovams vėl buvo M.Minevčius. Priartėjęs su kamuoliu baudos aikštės prieigose jis atliko puikų perdavimą arčiau vartų buvusiam R.Mačežinskui, kuris pasiuntė kamuolį į Kauno komandos vartus – 7:1.

Dar kartą „Šilo“ puolėjas mušamo įvarčio skoniu mėgavosi 85-ąją rungtynių minutę. Po G.Urbos perdavimo iš aikštės vidurio R.Beniušiui, pastarasis galva „numetė“ kamuolį arčiau vartų buvusiam R.Mačežinskui ir Kazlų Rūdos komandos futbolininkas kalė dar vieną vinį į Kauno „Kauno Žalgirio C“ vartus – 8:1.

Štai tokia sezono pradžia. Kazlų Rūdos komanda į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmą tritaškį.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas (65‘ Giedrius Zenkevičius), Audrius Račkus (70‘ Robertas Barzdukas), Darius Isoda, Gytis Urba, Ugnius Montvilas (74‘ Karolis Raškauskas), Fiodoras Petrovas (46‘ Egidijus Bindokas), Mindaugas Minevičius, Ričardas Beniušis, Ramūnas Mačežinskas, Artiom Spelman (59‘ Giedrius Kazelis), Džiugas Omilevičius.