Šeštadienį Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai viešėjo Kėdainiuose, kuriuose itin neparankiame dirbtinės futbolo dangos stadione ietis sukryžiavo su aikštės šeimininkais Kėdainių „Nevėžio B“ futbolininkais.

Dar pirmame kėlinyje įmušusiems pora įvarčių Kazlų Rūdos futbolininkams antrojoje dvikovos dalyje to padaryti nepavyko.

Negana to, viena iš koncentracijos stokos gynyboje akimirka sugebėjo pasinaudoti varžovai, kurie rezultatą sušvelnino, sugrąžindami įtampą dvikovoje, tačiau minimalią persvarą Kazlų Rūdos komanda išsaugojo ir laimėjusi rungtynes 2:1 (2:0) iš vidurio Lietuvos miesto parsivežė visus tris taškus.

„Šilo“ gretose pasižymėjo abu puolėjai – Ričardas Beniušis ir Ramūnas Mačežinskas.

Rungtynes „Šilo“ futbolininkai pradėjo iškart perimdami vadžias į savo rankas.

Jau 3-ąją rungtynių minutę galėjo atsidurti kamuolys varžovų vartų tinkle, kuomet po puikaus A.Broko skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, jį vienu lietimu smūgiavo baudos aikštėje R.Beniušis, tačiau kamuolys prašvilpė pro pat „Nevėžio B“ dešinį virpstą.

Toliau sekė dar keletas rengiamų atakų prie varžovų vartų, tačiau didesnės grėsmės besiginantiems kėdainiškiams tai nesukėlė.

„Nevėžio B“ futbolininkai pirmą pavojingesnį išpuolį surengė kėlinio viduryje. 20-ąją minutę, varžovų rezgamos atakos metu, kone nuo 16 m atžymos turėjo galimybę nekliudomas smūgiuoti Kėdainių komandos futbolininkas. Tuomet M.Kulikauskas kamuolį sugavo.

Praėjus dešimčiai minučių po šio epizodo, puikios galimybės įmušti neišnaudojo „Šilo“ futbolininkai.

30-ąją minutę iš Kazlų Rūdos aikštės pusės kamuolys buvo siunčiamas aukšta trajektorija R.Beniušiui. Šio galva numestas kamuolys nukrito prie R.Mačežinsko kojų, kuris akimirksniu atsidūrė su kamuoliu vienas prieš varžovų vartus, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.

Kazlų Rūdos komanda atsidarė 36-ąją minutę. Po D.Omilevičiaus skersuoto kamuolio, baudos aikštėje kyštelėjo koją R.Beniušis ir kamuolys aukšta trajektorija nusileido Kėdainių komandos vartų tinkle – 1:0.

Varžovų komandos puolimas nebuvo bedantis. 38-ąją minutę galėjo įsiplieksti iš aikštės šeimininkų pusės pavojinga ataka. Tuomet vartus ir baudos aikštę palikęs M.Kulikauskas stabdė varžovą ir „Šilo“ komanda atsipirko geltona kortele.

Trapi „Šilo“ komandos persvara buvo padvigubinta kėlinio pabaigoje. 44-ąją minutę prie Kazlų Rūdos komandos smogiamųjų pajėgų prisidėjo gynėjas G.Urba.

Po jo kamuolio perdavimo R.Beniušiui ir pastarojo atlikto perdavimo R.Mačežinskui, „Šilo“ puolėjo itin galingai smūgiuotas kamuolys baudos aikštėje jokių šansų nepaliko varžovų vartininkui ir pirmą kėlinį G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda baigė pirmaudama 2:0.

Antrajame kėlinyje „Šilo“ futbolininkams demonstruoti tokio žaidimo, kokį gali ne itin sekėsi, nors progų įmušti buvo.

Šioje dvikovos dalyje daugiau teritorinių vandenų buvo atitekę ir aikštės šeimininkams. Tiesa, itin įstabiais epizodais jie pasigirti negalėjo, o ir įvartis į Kazlų Rūdos komandos vartus krito po apsnūdimo prie savų vartų.

Tuomet 69-ąją minutę, esant net keletui „Šilo“ futbolininkų baudos aikštėje ir mėginant įžaisti kamuolį, koją kyštelėjo N.Šatas ir kamuolys nuo vartų skersinio suspurdėjo jų tinkle – 2:1.

Vos praleidę įvartį Kazlų Rūdos komandos futbolininkai galėjo čia pat vėl atstatyti dviejų įvarčių pranašumą.

70-ąją minutę atakos smaigalyje su kamuoliu atsidūręs R.Beniušis mėgino perkelti jį per vartininką, tačiau kamuolys leidosi už vartų.

Dar vienas įstabus epizodas buvo užfiksuotas 84-ąją minutę. Tuomet, po R.Beniušio perdavimo, vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė M.Minevičius, tačiau paskutinę akimirką „Šilo“ futbolininkas kamuolį pametė.

Per antrąjį kėlinį Kazlų Rūdos komanda turėjo ganėtinai nemažai savo arsenale susikurtų standartinių situacijų, kampinių, tačiau didesnės grėsmės varžovų vartams tai nesukėlė.

Pačioje rungtynių pabaigoje tašką galėjo padėti didysis Benas. Vėl po A.Broko skersuoto kamuolio, jis baudos aikštėje galva siuntė kamuolį kėdainiškių vartų link, tačiau kamuolys prašvilpė pro pat skersinį.

Rungtynės baigėsi ir „Šilo“ futbolininkai iškovoję ketvirtą pergalę iš penkių galimų toliau išlieka lyderiaujančių pirmenybėse dalyvaujančių komandų gretose.

„Šilo“ ekipoje rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Gytis Urba, Darius Isoda, Fiodoras Petrovas (82‘ Robertas Barzdukas), Haroldas Serbenta, Tadas Kvietkauskas, Donatas Stulga (63‘ Giedrius Kazelis), Audrius Brokas, Džiugas Omilevičius (46‘ Mindaugas Minevičius), Ramūnas Mačežinskas (80‘ Karolis Raškauskas), Ričardas Beniušis.