Triuškinančią pergalę LFF II lygos Pietų zonos antrojo rato kovose dėl 1-8 vietų pasiekė Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Šeštadienį namų rungtynėse S.Vikerto ir G.Jarmalavičiaus treniruojama vienuolikė nukirto Vilniaus „Teros“ komandą rezultatu 12:3 (5:0) ir bent trumpam susigrąžino lyderio poziciją pirmenybėse.

Keturis įvarčius varžovams atseikėjo Ričardas Beniušis, po tris kartus pasižymėjo Ramūnas Mačežinskas ir Audrius Brokas, mušamo įvarčio skoniu mėgavosi Giedrius Kazelis ir Mindaugas Minevičius.

Aikštės šeimininkai didelio vargo su varžovais neturėjo. Sužaidus vos pusę kėlinio „Šilo“ futbolininkai vilniečių vartus tiksliais smūgiais varpė jau tris kartus.

Dar 5-ąją minutę sumaištimi vilniečių baudos aikštėje pasinaudojo R.Mačežinskas, kuris kamuoliui „blaškantis“ baudos aikštėje kyštelėjo koją ir šis įriedėjo į „Tera“ komandos vartus – 1:0.

11-ąją minutę puikiai kamuolį skersavo varžovų aikštės pusėje su juo buvęs A.Račkus. Jį baudos aikštėje galva siųsdamas kamuolį į kitą vartų kampą nukreipė R.Beniušis – 2:0.

Varžovų mėginimai priartėti prie Kazlų Rūdos vartų sėkmingai buvo stabdomi gynybinės grandies futbolininkų, tuo tarpu spragos vilniečių gynyboje virto įvarčiais.

22-ąją minutę, po A.Broko perdavimo, atakos smaigalyje atsidūręs R.Beniušis neklydo. Jis nukreipė kamuolį į vartų kamputį ir aikštės šeimininkai pirmavo jau 3:0.

Kėliniui einant į pabaigą Vilniaus vartininkas traukė kamuolį iš savų vartų tinklo dar du kartus.

39-ąją minutę rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė „Šilo“ vartininkas G.Zenkevičius. Jo per visą aikštę siųstą kamuolį užvaldęs A.Brokas, vos įbėgęs į baudos aikštę, pasiuntė į vartų tinklą – 4:0.

Na, o 44-ąją minutę tas pats „Šilo“ saugas, varžovams prasižengus baudos aikštės prieigose tiksliu smūgiu perkeldamas kamuolį per sienelę vėl nuginklavo „Teros“ komandos vartininką – 5:0.

Antrojo kėlinio pirmomis minutėmis „Šilo“ futbolininkai kiek prislopo ir tuo mėgino pasinaudoti svečiai suaktyvindami savo veiksmus kontroliuojant kamuolį bei rezgant atakas. Jų vizitų padaugėjo.

49-ąją minutę vienas iš vilniečių futbolininkų „uždirbo“ 11 m baudinį, kurį realizavo O.Mazurenko – 5:1.

Praleistas įvartis vėl pažadino „Šilo“ futbolininkus, vėl pasipylė įvarčių kanonada.

Jau 51-ąją minutę sudirbo R.Mačežinsko ir R.Beniušio tandemas. Baudos aikštėje jie perdavinėjo vienas kitam kamuolį, kurį į vartų tinklą pasiuntė R.Mačežinskas – 6:1.

64-ąją minutę vėl rezultatyviu perdavimu pasižymėjo „Šilo“ vartininkas G.Zenkevičius. Vėl per visą aikštę jo siųstą kamuolį varžovų baudos aikštėje užvaldė R.Mačežinskas, kuris pasiuntė kamuolį į vartus – 7:1.

68-ąją minutę, po M.Minevičiaus perdavimo, rezultatyviai ataką užbaigė R.Beniušis – 8:1.

Po poros minučių varžovų gynybą įveikė su kamuoliu baudos aikštėje pasirodęs D.Stulga, kuris atliko perdavimą A.Brokui ir „Šilo“ saugas paliko kamuolį vartų tinkle – 9:1.

76-ąją minutę buvo skirtas 11 m baudinys į Vilniaus komandos vartus. Dar vienu įvarčiu savo sąskaitą papildė R.Beniušis – 10:1.

Puikiai puolime „Šilo“ futbolininkai pasirodė 78-ąją minutę, kuomet po keleto perdavimų vienu lietimu, kamuolį į vartus nukreipė G.Kazelis – 11:1.

Per paskutines dešimt minučių neišvengė atsipalaidavimo ir aikštės šeimininkai. Tai jiems kainavo pora praleistų į varčių.

81-ąją minutę pasižymėjo N.E.Kokašvili – 11:2.  Į tai įvarčiu 87-ąją minutę atsakė M.Minevičius – 12:2.

Besibaigiant rungtynėms, 89-ąją minutę vėl pasižymėjo svečiai. Kamuolį, būdamas su juo baudos aikštėje į „Šilo“ vartus pasiuntė A.Sinkevič – 12:3. Įvarčių liūtis baigėsi, Kazlų Rūdos komanda pasipildė savo sezono arsenalą trimis taškais.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Darius Isoda, Gytis Urba (67‘ Ugnius Montvilas), Haroldas Serbenta (70‘ Airidas Sidaravičius), Tadas Kvietkauskas (70‘ Robertas Barzdukas), Mindaugas Minevičius, Audrius Račkus (60‘ Fiodoras Petrovas), Audrius Brokas, Ramūnas Mačežinskas (67‘ Giedrius Kazelis), Ričardas Beniušis, Artiom Spelman (46‘ Donatas Stulga).