Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams neprilygo Kybartų „Sveikata“

Puikią sportinę formą besibaigiančiame LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybių sezone toliau demonstruoja Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto tandemo treniruojamai komandai nė motais koks varžovas, namų rungtynėse „Šilas“ muša įvarčių daug ir visiems.

Šeštadienį po Kazlų Rūdos komandos volu pateko Kybartų „Sveikata“. „Šilas“ nukovė varžovus sausu rezultatu 7:0 (4:0). Hetriku pasižymėjo R.Beniušis, dubliu – A.Spelman, po įvartį pridėjo R.Mačežinskas ir G.Kazelis.

Nors varžovai į Kazlų Rūdą atvyko lydimi tikrų, puikių savų sirgalių, tačiau dar nesužaidus nei pusę kėlinio džiugesio jų veiduose nebuvo itin daug. „Šilo“ futbolininkai jau mušė į svečių vartus tris įvarčius.

Dar 4-ąją rungtynių minutę dešiniu kybartiškių aikštės kraštu su kamuoliu kūrė A.Brokas, kuris skersavo jį siųsdamas į baudos aikštę, o joje oro karalius R.Beniušis galva nukreipė kamuolį į „Sveikatos“ vartų tinklą – 1:0.

10-ąją minutę vėl Kazlų Rūdos komandai rezgant ataką, po R.Mačežinsko perdavimo, darkart tiksliu smūgiu Kybartų vartų tinklą suvirpino R.Beniušis – 2:0.

22-ąją minutę vėl šaltas dušas nušniokštė varžovų stovykloje. Po A.Spelman prasiveržimo ir jo siunčiamo į baudos aikštę kamuolio, jį galva numetė prie pat R.Mačežinsko kojų R.Beniušis.

R.Mačežinskas „dovanėle“ pasinaudojo ir smeigė dar vieną įvartį – 3:0.

Po tokio cunamio svečiai kiek suaktyvėjo. Gana aštrus epizodas buvo užfiksuotas 24-ąją minutę, kuomet praradus kamuolį aikštės viduryje į greitą ataką suskubo kybartiškiai, tačiau smūgiuotas kamuolys iš baudos aikštės prieigų skriejo ne į vartų plotą.

Antroje kėlinio pusėje „Sveikatos“ futbolininkai D.Karpavičius ir A.Pečiulis pamėgino atlikti smūgių iš baudos aikštės prieigų, tačiau abu kartus kamuolys skriejo taip pat šalia vartų.

Toliau sekė vėl „Šilo“ atakų bangos. 36-ąją minutę kairiu kraštu su kamuoliu kūręs A.Spelman atliko perdavimą R.Beniušiui, tačiau šiam pritrūko tikslumo ir kone nuo vartininko aikštelės smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Aikštės šeimininkai daugiau nedaugžodžiavo ir besibaigiant kėliniui pasižymėjo dar kartą.

44-ąją minutę į kairį kraštą perdavimą A.Spelman atliko A.Brokas. A.Spelman sugebėjo įsibrauti tarp trijų varžovų į baudos aikštę ir pasiųsti kamuolį į vartų kampą – 4:0.

Pirmomis antrojo kėlinio minutėmis kamuolį daugiau kontroliavo svečiai, tačiau įstabesnių epizodų nesukūrė. Tuo tarpu aikštės šeimininkų ataka vėl baigėsi įvarčiu.

52-ąją minutę, po keleto perdavimų varžovų baudos aikštėje, kamuolį krisdamas prie pat vartų „uždarė“ R.Beniušis ir „Šilas“ pirmavo jau 5:0.

Iki antro kėlinio vidurio „Šilo“ futbolininkai turėjo vėl pora įstabesnių epizodų. Abu kartus, po keliamo kampinio prie svečių vartų.

Tuomet ne taip jau ir daug iki įvarčio pritrūko baudos aikštėje kamuolį siuntusiam R.Beniušiui. Kamuolys vis lyžteldavo kybartiškių vartų skersinį.

Pora įstabesnių epizodų atsakė ir svečiai. Vėl atakos smaigalyje buvo matomi D.Karpavičius, A.Pečiulis, tačiau jų smūgiuoti kamuoliai skriejo vėl ne į vartų plotą.

O aikštės šeimininkai toliau mėgavosi mušamais įvarčiais. 68-ąją minutę itin puikiu įvarčiu pasižymėjo A.Spelman.

Vos tik gavęs kamuolį iš R.Mačežinsko „Šilo“ saugas akimirksniu įvertino situaciją, kad nuo vartų gerokai atsitraukęs buvo „Sveikatos“ vartininkas A.Vieraitis.

A.Spelman iškart pasiuntė kamuolį į vartų kampą ir šis suspurdėjo vartų tinkle – 6:0.

Na, o paskutinį kirtį svečiai patyrė 72-ąją minutę. Vos aikštėje pasirodęs G.Kazelis netruko atsidurti Kybartų baudos aikštelėje „Šilo“ rezgamos atakos metu.

Gavęs iš komandos draugų kamuolį Kazlų Rūdos komandos futbolininkas užsimojo ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 7:0.

Iki rungtynių pabaigos svečių futbolininkams buvo pasitaikiusi galimybė pelnyti garbės įvartį, tačiau tądien varžovų taikiklis buvo tiesiog išsibalansavęs.

Kazlų Rūdos „Šilas“ šventęs užtikrintą pergalę 7:0 dar labiau priartėjo prie to, kur dar niekada nebuvo…

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Darius Isoda, Gytis Urba (75‘ Airidas Sidaravičius), Audrius Račkus (75‘ Fiodoras Petrovas), Haroldas Serbenta (61‘ Ugnius Montvilas), Artiom Spelman (70‘ Giedrius Kazelis), Mindaugas Minevičius, Tadas Kvietkauskas (58‘ Donatas Stulga), Ramūnas Mačežinskas (75‘ Robertas Barzdukas), Ričardas Beniušis, Audrius Brokas.