Antradienio vakarą LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybes užbaigė S.Vikerto ir G.Jarmalavičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Varžovas – Panevėžio „Panevėžio Ekranas“, prieš kurį namų rungtynėse buvo nusileista rezultatu 2:3.

Nors Suvalkijos krašto komanda jau buvo užsitikrinusi nugalėtojo titulą šiame regione, tačiau ji turėjo priežasčių pakovoti ir dėl nieko nelemiančių taškų…

Tuo tarpu panevėžiečiams žūtbūt reikėjo pergalės, siekiant pasidabinti bent pirmenybių bronzos medaliais. Nesėkmės atveju ši pozicija būtų nukeliavusi į dar vienos Suvalkijos regiono ekipos,  Kybartų „Sveikatos“ namus.

Kaip parodė rungtynių visuma, suvalkiečiai suvalkietiškai ir sužaidė, laimėjo prieš varžovus rungtynes 2:0 (1:0) ir „padovanojo“ trečios vietos medalius kitai savo etninio regiono komandai – „Sveikatai“.

Įvarčius į varžovų vartus mušė Ričardas Beniušis ir Audrius Brokas.

Rungtynių pirmomis minutėmis aštresni aikštėje buvo jos šeimininkai. Dar 5-ąją jų minutę dešiniame baudos aikštės krašte su kamuoliu įsiveržęs panevėžietis pamėgino smūgiuoti kamuolį į M.Kulikausko ginamus vartus, tačiau „Šilo“ vartininkas kamuolį atrėmė.

Į šį epizodą „Šilo“ futbolininkai iškart atsakė įvarčiu. Po A.Broko keliamo kampinio, galva kamuolį į „Panevėžio Ekrano“ vartus pasiuntė rezultatyviausias lygos futbolininkas Ričardas Beniušis – 1:0.

Po praleisto įvarčio varžovų agresija kiek sumenko, tuo tarpu Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai dar pirmame kėlinyje surengė ne vieną pavojingą reidą.

Dar 12-ąją rungtynių minutę, po smūgiuoto kamuolio iš baudos aikštės prieigų, teko gerokai pasidarbuoti Panevėžio vartininkui, kuris kamuolį numušė. Šis atšoko prie pat virpsto buvusio kito „Šilo“ futbolininko kojų, tačiau šio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

17-ąją minutę R.Mačežinskas staiga baudos aikštėje gavęs kamuolį galėjo smūgiuoti į varžovų vartus, tačiau Panevėžio futbolininkas spėjo kamuolį blokuoti.

23-ąją minutę minėtas „Šilo“ puolėjas turėjo galimybę pakartoti atmuštą vartininko kamuolį, smūgiavus jį A.Brokui. Nors kamuolys suspurdėjo vartų tinkle, tačiau aikštės teisėjas fiksavo nuošalę.

Besibaigiant kėliniui aštriu epizodu atsakė ir aikštės šeimininkai. Kėlinio pačiomis paskutinėmis sekundėmis vos ne vienas prieš vartus su kamuoliu galėjo atsidurti E.Tamulevičius, tačiau komandos kolegos perduoto kamuolio jis nespėjo užvaldyti. „Šilo“ gynėjas kamuolį išmušė.

Komandos išėjo ilsėtis Kazlų Rūdos komandai pirmaujant minimalia persvara.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmi grėsmingą epizodą sukūrė aikštės šeimininkai. 48-ąją minutę iš aikštės gilumos kamuolį į dešinį kraštą gavęs panevėžietis vos įsiveržęs į baudos aikštę smūgiavo kamuolį, siųsdamas jį tolimo vartų virpsto link, tačiau kamuolys pro pat jį prariedėjo.

Savo ruožtu 50-ąją minutę, po R.Beniušio perdavimo galva, vienas prieš vartus atsidūrė R.Mačežinskas, tačiau šio smūgiuotą kamuolį Panevėžio ekipos vartininkas atrėmė.

Ko nepavyko padaryti „Šilo“ puolėjui, tą padarė vos po minutės saugas A.Brokas. Jis iš baudos aikštės prieigų atlikdamas baudos smūgį pasiuntė kamuolį į „Panevėžio Ekrano“ vartų tinklą, padvigubindamas Kazlų Rūdos komandos persvarą – 2:0.

Tolimesnėmis rungtynių minutėmis Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai dar turėjo ne vieną galimybę pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko. Nepaisant to, S.Vikerto ir G.Jarmalavičiaus treniruojama ekipa iškovojo pelnytą pergalę ir sezoną užbaigė pakiliomis nuotaikomis.