Net dviejuose frontuose šią savaitę kovas pradėjo Vito Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos 2011 m.g. vaikų futbolo komanda.

Pirmadienį dvejos rungtynės buvo sužaistos Pietų Lietuvos 7×7 futbolo pirmenybėse, kurių turas vyko Kazlų Rūdoje, na o antradienį mažieji kazlųrūdiečiai viešėjo Jonavoje, kurioje frontas buvo atidarytas „Wellkid lygoje“. Joje buvo rungtyniaujama 5×5.

Kazlų Rūdoje sporto centro U-10 futbolininkai iškovojo abi pergales. V.Kirtiklio komanda įveikė Kauno „Aleksoto“ ir Marijampolės „Sūduvos B“ futbolininkus.

Pirmose rungtynėse 4 įvarčiais pasižymėjo Kipras Bendinskas, dublį atliko Justas Žūkas, dar vieną įvartį mušė Vakaris Aukštakalnis.

Prieš Suvalkijos sostinės komandą rezultatyviausias Kazlų Rūdos komandoje taip pat buvo K.Bendinsko ir J.Žūko tandemas. Abu futbolininkai pasižymėjo po keturis kartus.

Puikiai kazlųrūdiečiai pasirodė ir Jonavoje, rungtyniaudami prieš „Jonavos B“ ekipą. Solidžią persvarą V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai pasiekė dar pirmoje rungtynių pusėje. Ją išlaikė iki akistatos pabaigos ir iš Jonavos parsivežė taip pat pergalę.