Futbolas. Kazlų Rūdos sporto centro U-10 futbolininkai triumfavo Pietų Lietuvos futbolo pirmenybėse

Šeštadienį finišavo FK „Prienai“ organizuotos Pietų Lietuvos U-10 vaikų futbolo pirmenybės, sulaukusios net 12 komandų dėmesio, kurių gretose varžėsi ir V.Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos sporto centro 2011 m.g. komanda.

Skubame pasidžiaugti, kad šios pirmenybės kazlųrūdiečiams susiklostė išties puikiai. Po dviejų atrankos turų V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai pateko į stipriausiųjų komandų šešetuką ir dėl pirmenybių trofėjaus toliau rungėsi finaliniame etape Birštone.

Puikiame kurortinio miesto stadione be Kazlų Rūdos sporto centro ekipos, dėl nugalėtojo titulo susigrūmė Druskininkų ir Birštono sporto centrų, Trakų KKSC, Kybartų „Sveikatos“ ir Kaišiadorių „Baltų“ futbolininkai.

V.Kirtiklio treniruojama komanda prieš minėtus varžovus pasiekė visas pergales ir tapo Pietų Lietuvos regiono čempionais.

Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai iš viso per penkis mačus į varžovų vartus pasiuntė 17 tikslių smūgių. Iš savų vartų kamuolį teko traukti keturis kartus.

Rezultatyviausias Kazlų Rūdos komandos gretose buvo Justas Žūkas. Jo sąskaitoje 7 įvarčiai. Komandos kolega Kipras Bendinskas pasižymėjo trimis įvarčiais.

Po du įvarčius į varžovų vartus mušė Pijus Sundejevas, Vakaris Aukštakalnis ir Atėnė Senkutė. Vieną įvartį mušė ir Jokūbas Švilpa.

Pasak komandos trenerio V.Kirtiklio, visi komandos futbolininkai pasirodė puikiai, Justas Žūkas finaliniame etape buvo komandos lyderis.

Pirmąkart naujajame vartininko amplua save išmėgino Simonas Naujokaitis. Pasak futbolo specialisto, jam debiutas susiklostė šioje pozicijoje taip pat gerai ir potencialo žvelgiant į ateitį išties yra.  

Na, o pasibaigus kovoms šiame fronte Kazlų Rūdos futbolininkų laukia dar „Wellkid lygos“ paskutinė pirmojo rato akistata su alytiškiais, kuri, mūsų žiniomis, turėtų vykti dar šią savaitę.