V.Kirtiklio treniruojamai Kazlų Rūdos sporto centro U-10 ir D.Gabuževičiaus ugdomai U-16 komandoms futbolo sezonas įsibėgėjo. Šią savaitę abi ekipos bėrė taškus į pergalių aruodus.

Savaitės viduryje D.Gabuževičiaus SC „Šilo“ U-16 futbolininkai viešėjo Druskininkuose (Pietų Lietuvos U-16 futbolo pirmenybės, – aut.past.), kuriuose susitiko su FK „Prienų“ ir aikštės šeimininkų sporto centro vienuolikėmis.

Abejose rungtynėse Kazlų Rūdos komanda pasiekė pergales vienodu rezultatu – 4:0.

Pirmoje akistatoje SC „Šilo“ jaunimas dominavo prieš prieniškius nuo pat pirmų minučių. Dar pirmoje dvikovos pusėje varžovų vartų tinklą kazlųrūdiečiai paženklino du kartus.

10-ąją minutę Prienų aikštės pusėje perėmus kamuolį M.Aksionui, pastarasis buvo pargriautas baudos aikštėje ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo R.Gruzdys.

Antrą įvartį iš kone 30 m atstumo galingai smūgiuodamas pridėjo S.Raškauskas.

Antrame kėlinyje pasižymėjo Kristupas Vyšniauskas ir Matas Aksionas.

Komandos treneris D.Gabuževičius neslėpė džiaugsmo, kad šiame sezone ženkliai komandai jėgos pridėjo pasirodęs S.Raškauskas, pastebimai patobulėjo šiuo metu ko gero pagrindinis gynybos ramstis Lukas Augulis.

Antrame tos dienos mače Kazlų Rūdos komanda pratęsė dominavimą ir prieš aikštės šeimininkus druskininkiečius.

Pirmasis Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo K.Vyšniauskas. SC „Šilo“ futbolininkui įvarčiui pasiekti prireikė pora kartų smūgiuoti kamuolį. Ir tai jis atliko nuo 16 m atžymos.

Antrąkart kamuolys pabuvojo Druskininkų komandos vartuose, kuomet keletą kartų nesėkmingai kamuolį siuntus į varžovų vartus E.Paliokui, tai padarė R.Gruzdys ir Kazlų Rūdos komanda pirmavo 2:0.

Atskiro dėmesio vertas trečiasis įvartis. Tuomet iš kone 25 m atstumo puikiai kamuolį kaire koja užkabino R.Gruzdys, siųsdamas jį į tolimą viršutinį Druskininkų vartų kampą – 3:0.

Tas pats futbolininkas varžovus baudė ir dar kartą. Kaip jau minėjome, galutinė SC „Šilo“ pergalė – 4:0.

Pergalę Kazlų Rūdoje iškovojo ir V.Kirtiklio ugdoma U-10 komanda. Ketvirtadienio popietę rungtyniauta su bendraamžiais iš Druskininkų.

Tai buvo jau antrosios „Wellkid lygos“ rungtynės kazlūrūdiečiams šiame fronte. Įvarčių aikštės šeimininkai mušė daugiau.

Keturis kartus tiksliai užbaigė atakas K.Bendinskas, po kartą pasižymėjo J.Žūkas ir A.Senkutė. Priminsime, kad LFF organizuojamame šio amžiaus tarpsnio čempionate žaidžiamas 5×5 formato futbolas.

Artimiausiu metu Kazlų Rūdos U-10 futbolininkai rungtyniaus jau ateinantį pirmadienį. Į Kazlų Rūdą atvyks Kėdainių „Nevėžis“.

Futbolas. Kazlų Rūdos vaikų ir jaunimo futbolo komandos toliau skina pergales