Pirmas dvejas rungtynes Pietų Lietuvos 11×11 futbolo pirmenybėse sužaidė Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-16 komanda.

Antradienio popietę Kazlų Rūdos futbolo stadione vyko trejos rungtynės. Čia viešėjo Kybartų „Sveikatos“ ir Trakų KKSC vienuolikės.

Pirmose rungtynėse kazlųrūdiečiai susitiko su Kybartų ekipa. Aikštės šeimininkai dominavo visų rungtynių metu.

Jau pirmomis dvikovos minutėmis (pirmenybėse žaidžiami du kėliniai po 30 min., – aut. past.), po R.Jasevičiaus reido krašte ir jo perdavimo, kamuolį „uždarė“ M.Aksionas, išvesdamas SC „Šilo“ komandą į priekį 1:0.

Netrukus iš tolimo atstumo puikiai kamuolį „užkabino“ R.Gruzdys, padvigubindamas Kazlų Rūdos komandos persvarą – 2:0.

Netrukus įvartį pridėjo R.Jasevičius, įkandin jo sekė M.Aksionas, na o pirmo kėlinio įvarčių plejadą užbaigė R.Gruzdys – 5:0.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai pasižymėjo dar šešis kartus. Puikiu įvarčiu, po keliamo kampinio prie varžovų vartų, pasižymėjo L.Augulis. Kybartiškių nepagailėjo ir kiti SC „Šilo“ komandos futbolininkai. Galutinis užfiksuotas  rezultatas – 11:0.

Nesulaukė iš Kybartų pusės didesnio pasipriešinimo ir Trakų KKSC vienuolikė, kuri laimėjo rungtynes taip pat solidžiu įvarčių skirtumu.

Centrinė turo dvikova ir vyko tarp Kazlų Rūdos SC „Šilo“ ir Trakų KKSC futbolininkų.

Trakų komanda spėjo pasižymėti taip pat dar rungtynių pradžioje, kuomet po perdavimo iš aikštės vidurio, atakos smaigalyje atsidūręs su kamuoliu varžovas pasiuntė jį į J.Kupčinsko ginamų vartų tinklą – 0:1.

Kazlų Rūdos komanda greitai reabilitavosi. R.Jasevičius būdamas dešinėje varžovų aikštės pusėje ketino skersuoti kamuolį komandos draugui, tačiau kamuolys įskriejo tiesiai į trakiškių vartų tinklą – 1:1.

Netrukus dar viename epizode, po perdavimo iš krašto varžovų sumaištimi baudos aikštėje pasinaudojo SC „Šilo“ futbolininkai.

Kamuolys vis artėjo prie Trakų vartų linijos ir kamuolį galutinai į vartų tinklą pasiuntė K.Vyšniauskas – 2:1.

Tuomet „lyginimo darbų“ ėmėsi Trakų komanda. Antrame kėlinyje vienas iš varžovų futbolininkų sugebėjo „įsukti“ kamuolį nuo kampinio gairelės ir rezultatas tapo vėl lygus – 2:2.

Netrukus ir besivejančiųjų pozicijoje atsidūrė aikštės šeimininkai, kuomet baudos aikštėje buvęs su kamuoliu Trakų futbolininkas nekliudomas pasiuntė jį į vartų tinklą – 2:3.

Vis dėlto SC „Šilo“ vienuolikė sugebėjo atsitiesti. Rungtynėms einant į pabaigą, varžovai prasižengė baudos aikštės prieigose.

Tuomet nuo baudos atžymos puikiu smūgiu kamuolį į tolimą vartų kampą pasiuntė L.Augulis, išlygindamas rezultatą 3:3. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir taškų dalybose teko pasidalinti po vieną tašką.