Penkta iškovota pergale iš šešių galimų vėl nudžiugino Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, kurie šeštadienio popietę varžovams atseikėdami po tris įvarčius per kėlinį, rezultatu 6:2 (3:1) įveikė Utenos „Utenio“ vienuolikę.

Kazlų Rūdos ekipos gretose pasižymėjo visa eilė futbolininkų: Audrius Brokas, Gytis Urba, Džiugas Omilevičius, Ričardas Beniušis, Artiom Spelman ir Audrius Račkus.

Aikštės šeimininkų žaidybinis pranašumas nekėlė abejonių nuo pat pirmų dvikovos minučių. Jau pirmojo kėlinio pirmoje pusėje „Šilo“ futbolininkai pirmavo rezultatu 3:0.

Jau 2-ąją rungtynių minutę pirmą ir toli gražu ne paskutinį kartą kamuolį iš savų vartų tinklo traukė D.Ketvirtis, kuomet po ilgo perdavimo, kamuolį siunčiant „Utenio“ baudos aikštės link, po uteniškio kontakto su kamuoliu, šis nukrito prie A.Broko kojų.

„Šilo“ saugas nieko nelaukdamas pasiuntė kamuolį baudos aikštėje į Utenos komandos vartus – 1:0.

Po keletos minučių svečiai vos išvengė antro įvarčio, kuomet po D.Omilevičiaus perdavimo į baudos aikštę R.Mačežinskui, pastarasis kamuolį adresavo prie tolimo virpsto buvusiam R.Beniušiui, tačiau rezultatyviausiam „Šilo‘ futbolininkui pasižymėti nepavyko.

13-ąją minutę tai padarė G.Urba. Po A.Broko trumpo perdavimo į dešinį kraštą A.Račkui, pastarojo skersuotą kamuolį „Šilo“ gynėjas, būdamas arti varžovų vartų, jokių šansų nepaliko vartininkui ir galingu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0.

Tos dienos dvikovoje į varžovų vartus įvarčius mušė vis kitas „Šilo“ futbolininkas.

18-ąją minutę, po R.Mačežinsko perdavimo į kairę Utenos baudos aikštės zoną, su kamuoliu įsiveržė D.Omilevičius, kuris pasiuntė jį į tolimą kampą ir Kazlų Rūdos ekipos persvara tapo jau 3:0.

Pirma „Šilo“ klaida Utenos futbolininkai pasinaudojo 28-ąją minutę. Nutrūkus aikštės šeimininkų atakai, kamuolys baudos aikštės prieigose buvo atšokęs prie uteniškio kojų, kuris greitai atsidūrė baudos aikštėje.

„Šilo“ gynėjai dar mėgino neutralizuoti pavojų, tačiau kamuolys darkart atšokęs jau prie kito futbolininko J.Bulkos kojų, buvo aukšta trajektorija siunčiamas į G.Zenkevičiaus ginamus vartus.

„Šilo“ vartininkas kamuolį lietė tik pirštų galiukais ir varžovai rezultatą sušvelnino – 3:1.

Toliau sekė eilė „Šilo“ futbolininkų atakų bangų, tačiau pirmame kėlinyje įmušti daugiau nepavyko.

32-ąją minutę, po R.Beniušio skersuoto kamuolio, šoktelėjęs baudos aikštėje R.Mačežinskas kartu ir sukdamasis mėgino kulnu kamuolį nukreipti į vartus, tačiau vartininkas kamuolį numušė.

38-ąją minutę tikra puošmena buvo epizodas, kuomet prie svečių vartų buvo keliamas kampinis ir baudos aikštėje, stovėdamas nugara į Utenos komandos vartus, A.Račkus pamėgino smūgiuoti per save.

Kamuolys skriejo į vartų kamputį, tačiau svečiai sugebėjo atremti kamuolį.

Na, o paskutinę pirmo kėlinio minutę nedaug iki įvarčio pritrūko G.Urbai. Vėl po kampinio jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo pro pat vartų skersinį.

Antrame kėlinyje varžovų vartų šturmas tęsėsi. Kazlų Rūdos komandoje atlikus keletą keitimų sėkmingai į žaidimą įsiliejo A.Spelman, M.Minevičius, taip pat šioje lygoje debiutavęs jaunasis kazlųrūdietis A.Sidaravičius.

Trijų įvarčių pranašumas buvo atstatytas dar 50-ąją dvikovos minutę.

Po D.Isodos ilgo perdavimo, baudos aikštės prieigose kamuolį pasitvarkęs R.Beniušis apsisukdamas puikiai „užkabino“ kamuolį, kuris suspurdėjo uteniškių vartų tinkle – 4:1.

Vos po penkių minučių persvarą didinti galėjo A.Brokas. Po A.Spelman skersuoto kamuolio iš kairio krašto, „Šilo“ saugo smūgiuotas kamuolys atšoko nuo vartų skersinio.

„Utenio“ futbolininkai pernelyg nesikrimto dėl tokios rungtynių eigos ir 58-ąją minutę sugebėjo vėl blykstelėti. Tuomet į greitą ataką pasinėrus svečiams viskas baigėsi įvarčiu į „Šilo“ vartus.

Po kamuolio perdavimo į kairį kraštą ir jo skersavimo į baudos aikštę, į Kazlų Rūdos komandos vartus kamuolį pasiuntė M.Ubeika – 4:2.

Varžovų mėginimams kabintis į rungtynes „Šilo‘ futbolininkai atsakė dviem įstabiais epizodais. 63-ąją minutę visą smūgio jėgą pademonstravo iš baudos aikštės prieigų A.Brokas. Jo paleista „bomba“ leidosi čia pat už vartų.

66-ąją minutę puikų perdavimą į baudos aikštę atliko T.Kvietkauskui  M.Minevičius, tačiau Kazlų Rūdos komandos futbolininko smūgiuotas kamuolys skriejo pro pat dešinį vartų virpstą.

Visgi ledus pralaužė 69-ąją minutę A.Spelman. Jis baudos aikštėje gavęs kamuolį jį „užsikirto“ ir pasiuntė į Utenos vartų tinklą – 5:2.

Na, o paskutinį kirtį svečių futbolininkai patyrė rungtynėms einant į pabaigą. 86-ąją minutę, po M.Minevičiaus skersuoto kamuolio, galva į vartų tinklą jį pasiuntė „Šilo“ komandos kapitonas A.Račkus – 6:2.

Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpukas ir „Šilas“ savo sąskaitą papildė dar trimis pirmenybėse iškovotais taškais.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Darius Isoda, Gytis Urba (80‘ Fiodoras Petrovas), Audrius Račkus (87‘ Karolis Raškauskas), Tadas Kvietkauskas (87‘ Robertas Barzdukas), Donatas Stulga (46‘ Mindaugas Minevičius), Džiugas Omilevičius (46‘ Artiom Spelman), Audrius Brokas (80‘ Airidas Sidaravičius), Ričardas Beniušis, Ramūnas Mačežinskas (69‘ Giedrius Kazelis), Haroldas Serbenta.