Futbolas. SC „Šilo“ U-16 futbolininkai nukovė Marijampolės „Sūduvos“ bendraamžius

Trečiadienio pavakare pirmojo etapo kovas Pietų Lietuvos U-16 futbolo pirmenybėse baigė Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai.

Finišo liniją kazlųrūdiečiai kirto nukaudami lig tol vien pergales skynusią Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikę ir šoktelėjo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Rungtynes SC „Šilo“ U-16 futbolininkai baigė rezultatu 4:2 (3:0). Du įvarčius šiame principiniame mače mušė Rimas Gruzdys, po kartą pasižymėjo Matas Aksionas ir Kristupas Vyšniauskas.

Rungtynes kovingiau ir kur kas agresyviau pradėjo aikštės šeimininkai – Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

Varžovų mėginimus įsiveržti į baudos aikštelę SC „Šilo“ ekipoje gana patikimai gesino padedant kolegoms vienas iš pagrindinių gynybos ramsčių Lukas Augulis.

Tuo tarpu saugų ir puolėjų grandies futbolininkai ieškojo būdų pasižymėti.

Dar pirmame kėlinyje Marijampolės futbolininkams sužaidus ranka buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavo R.Gruzdys – 1:0.

Po įmušto įvarčio pasitikdami varžovus dar jų aikštės pusėje, puikiai puolime sužaidė M.Aksionas, kuris perėmęs kamuolį netoli „Sūduvos“ baudos aikštės atliko perdavimą joje esančiam K.Vyšniauskui.

Jis buvo tikslus padvigubindamas Kazlų Rūdos komandos pranašumą – 2:0.

Dar vieną kirtį varžovai patyrė taip pat pirmoje rungtynių pusėje. Po S.Raškausko perdavimo iš kairio krašto, baudos aikštėje su kamuoliu buvęs R.Gruzdys neprašovė, pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:0.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkų atakos kiek prigeso, tuo tarpu marijampoliečiai suaktyvėjo. Vienas iš „Sūduvos“ futbolininkų gana iš toli smūgiuotas kamuolys suspurdėjo J.Kupčinsko ginamų vartų tinkle – 3:1.

Intriga dvikovoje įgavo pagreitį. Netrukus „Sūduvos“ futbolininkų gniaužtai dar kiek sustiprėjo, tačiau aikštės šeimininkams dar vieno įvarčio pavyko išvengti.

Negana to, antrojo kėlinio antroje pusėje viena, kad ir iš retesnių SC „Šilo“ atakų baigėsi mušamu įvarčiu į sūduviškių vartus.

Apie save priminė kibus Kazlų Rūdos komandos futbolininkas Matas Aksionas, kuris su kamuoliu įsiveržė į baudos aikštės kairę zoną ir nieko nelaukdamas pasiuntė jį į vartų tinklą – 4:1.

Kazlų Rūdos trijų įvarčių persvarą Marijampolės futbolininkai netrukus sumažino.

Varžovų rezgamos atakos metu, baudos aikštėje vienas iš marijampoliečių, po komandos kolegos perdavimo, pasiuntė kamuolį į viršutinę vartų zoną sušvelnindamas SC „Šilo“ persvarą iki 4:2.

Per likusias rungtynių minutes Kazlų Rūdos komandos futbolininkai išlaikė poros įvarčių pranašumą ir iškovojo labai solidžią pergalę.