Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę. Penktadienio vakarą buvo nukauta Vilniaus BFA dublerinė vienuolikė.

Varžovai į sostinę parsivežė tris įvarčius, aikštės šeimininkų vartus išsaugodami sausus. „Šilas“ atvirkščiai – įsidėjo kišenėn tris taškus, svečiams nepalikdami nei vieno.

Kazlų Rūdos komandos gretose šiame mače pasižymėjo Artiom Spelman, Ramūnas Mačežinskas ir Darius Isoda.

Žvelgiant į rungtynių visumą, tai toli gražu nebuvo pačios geriausios Kazlų Rūdos komandos rungtynės. „Šilo“ futbolininkai sukūrė aibę progų įvarčiams pasiekti, tačiau gana daug jų neišnaudojo, komandai trūko azarto, kartkartėmis tiesiog patrauklaus akiai žaidimo.

Bet kokiu atveju svarbiausia, kad iškovota pergalė!

Jau nuo pat pirmų dvikovos minučių kone visa Kazlų Rūdos komanda užgulė varžovų vartus. Jau 5-ąją jų minutę “Šilo” futbolo sirgaliai džiūgavo, kuomet akimirksniu įvertinęs situaciją, kad nespėja į vartus sugrįžti svečių vartininkas D.Bukel, kamuolį tuo metu baudos aikštės prieigose gavęs A.Spelman pasiuntė jį į svečių vartų plotą.

Nors vartininkas rankomis dar mėgino numušti kamuolį, tačiau jis suspurdėjo vartų tinkle – 1:0.

Po praleisto įvarčio ir toliau svečiai buvo spaudžiami prie savų vartų ir daugiau gynėsi, kamuolio kontrolės galimybės buvo ganėtinai nedidelės.

Tuo tarpu Kazlų Rūdos komandos vizitai prie varžovų aikštės pusės sekė vienas paskui kitą. 13-ąją minutę vėl neblogą galimybę pasižymėti turėjo baudos aikštėje su kamuoliu atsidūręs A.Spelman, tačiau “Šilo” futbolininkas pasirinko ne smūgiavimą, o perdavimą į dešinį kraštą.

Komandos draugo tuomet smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

22-ąją dvikovos minutę vėl puikų epizodą turėjo aikštės šeimininkai. Po D.Omilevičiaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto, baudos aikštėje smūgiavo D.Isoda, tačiau kamuolys prašvilpė pro pat kairį vartų virpstą.

Dar įstabesnė ataka surengta 28-ąją minutę. Po G.Kazelio skersuoto kamuolio, baudos aikštėje jį krūtine “numetė” R.Mačežinskas prie pat jo buvusiam M.Minevičiui, tačiau “Šilo” futbolininko smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Vos po penkių minučių, liejantis dar vienai kazlų Rūdos komandos atakos bangai, puikų perdavimą į tarpą tarp dviejų varžovų A.Spelman’ui atliko D.Isoda.

A.Spelman įsiveržė į baudos aikštę, mėgino perkelti kamuolį per vartininką, tačiau kamuolys leidosi už vartų skersinio.

Dar viena proga pasižymėti prašauta 41-ąją minutę. Tuomet puikų perdavimą baudos aikštėje A.Spelman atliko G.Kazeliui, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos numušė varžovų gynėjas ir vilniečiai atsipirko kampiniu.

Vilniaus BFA B vartų šturmas tęsėsi ir antrame kėlinyje. Vos jam prasidėjus vilniečių baudos aikštėje su kamuoliu atsidūręs A.Spelman atliko perdavimą į dešinę zoną M.Minevičiui, tačiau pasatarojo smūgiuotas kamuolys beveik į tuščius vartus atšoko nuo vartų skersinio.

Netrukus pirmą aštrų epizodą sukūrė ir svečiai. 49-ąją minutę, skyrus baudos smūgį “Šilo” aikštės pusėje ir įžaidus kamuolį, pastarasis atsidūrė prie pat baudos aikštės linijos atsidūrusio varžovo kojų, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Toliau sekė vėl “Šilo” antpuolis. Neišnaudotų progų virtinę “uždarė” R.Mačežinsko ir A.Račkaus tandemas.

“Šilo” kapitonas, šeimininkaudamas su kamuoliu svečių baudos aikštėje, atliko perdavimą R.Mačežinskui ir pastarajam kyštelėjus koją kamuolys įskriejo į BFA B vartų tinklą – 2:0.

Ilgainiui po šio epizodo Kazlų Rūdos komandos aktyvumas prislopo ir tuo naudojosi svečiai, vis dažniau lankęsi su kamuoliu “Šilo” teritoriniuose vandenyse. Tiesa, varžovams įvartinių situacijų iš esmės susikurti nepavyko, teko tenkintis tik didesne kamuolio kontrole.

“Šilo” futbolininkai vėl pavojingesnį epizodą sukūrė tik 75-ąją dvikovos minutę. Tuomet, po G.Kazelio keliamo kampinio, galingai galva smūgiavo G.Urba, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Ta pati situacija pasikartojo 86-ąją minutę. Tuomet po G.Kazelio siunčiamo kamuolio nuo kampinio gairelės neprašovė kitas “Šilo” gynėjas D.Isoda. Jo galva smūgiuotas kamuolys atsidūrė Vilniaus komandos vartų tinkle – 3:0.

Dvikova netrukus baigėsi ir Kazlų Rūdos komanda nuraškė antrąjį tritaškį įsibėgėjančiame sezone.

“Šilo” gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Darius Isoda, Gytis Urba, Ugnius Montvilas (66‘ Egidijus Bindokas), Fiodoras Petrovas (81‘ Haroldas Serbenta), Audrius Račkus (77‘ Robertas Barzdukas), Tadas Kvietkauskas, Džiugas Omilevičius (26‘ Giedrius Kazelis), Artiom Spelman (70‘ Karolis Raškauskas), Ramūnas Mačežinskas, Mindaugas Minevičius.