Futbolas. „Šilo“ vyrai išvykoje darkart pranoko Marijampolės „Sūduvus“ dublerius

Dar vieną pergalę einančiose į pabaigą LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse iškovojo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Pirmadienio vakarą viešėjusi Suvalkijos sostinėje G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda pranoko Marijampolės „Sūduvos B“ vienuolikę rezultatu 4:1 (1:1).

„Šilo“ gretose dubliu pasižymėjo R.Beniušis. Po įvartį varžovams mušė M.Minevičius ir A.Spelman.

Pirma rungtynių pusė Kazlų Rūdos komandai klostėsi ne taip jau ir lengvai. Varžovai rungtyniavo susikoncentruodami daugiau į gynybinius veiksmus ir pasikliovė greitomis kontroatakomis.

Kazlų Rūdos komanda savo ruožtu mėgino įveikti marijampoliškių gynybą, kamuolį daugiau kontroliuodami „Sūduvos B“ aikštės pusėje.

Iki pirmo kėlinio vidurio „Šilo“ futbolininkai turėjo susikūrę keletą kampinių, ne kartą pamėgino ieškoti spragų varžovų gynyboje atlikdami ilgus perdavimus, mėgindami skersuoti kamuolį siunčiant jį į baudos aikštę, tačiau baudos aikštėje kamuolius susirinkdavo Marijampolės ekipos vartus saugojęs I.Plūkas.

Tiesa, aikštės šeimininkai pernelyg prie Kazlų Rūdos vartų taip pat nepriartėdavo. „Sūduvos B“ futbolininkai atakas mėgindavo užbaigti tolimais smūgiais, tačiau didesnės grėsmės M.Kulikausko vartams tai nesukėlė.

Pirmas aštresnis epizodas iš „Šilo“ kariaunos pusės buvo užfiksuotas 19-ąją rungtynių minutę. Tuomet į baudos aikštės dešinę zoną su kamuoliu įveikdamas varžovų gynybą įsiveržė A.Brokas, kuris čia pat atliko perdavimą M.Minevičiui. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Na, o netrukus „Šilas“ atsidarė. Pačiame kėlinio viduryje, 22-ąją minutę ledus pralaužė rezultatyviausias lygos futbolininkas R.Beniušis.

Viskas prasidėjo nuo M.Minevičiaus, priartėjusio prie baudos aikštės su kamuoliu ir jo perdavimo R.Mačežinskui, kuris peradresavo kamuolį prie tolimo virpsto buvusiam R.Beniušiui ir „Šilo“ puolėjas „uždarė“ kamuolį, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Ne iš kelmo spirti pasirodė ir marijampoliečiai. 35-ąją minutę „Sūduvos B“ futbolininkai surengė greitą kontroataką, kurios smaigalyje kamuolį į patį baudos aikštės prieigų vidurį gavęs E.Burdzilauskas pranėrė su kamuoliu tarp dviejų „Šilo“ gynėjų ir pasiuntė jį į vartų kamputį – 1:1.

Pajutę mušamo įvarčio skonį aikštės šeimininkai dar pirmame kėlinyje spėjo vėl priminti apie save gana aštrokai skersuodami kamuolį, tačiau šį sugavo M.Kulikauskas ir didesnio pavojaus buvo išvengta.

Savo ruožtu, besibaigiant pirmam kėliniui, nebloga galimybė išsiveržti vėl į priekį buvo pasitaikiusi „Šilo“ futbolininkams.

Viename iš epizodų net keletas Kazlų Rūdos futbolininkų buvo atsidūrę baudos aikštėje su kamuoliu, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl aktyvesniais „Šilo“ veiksmais. Aikštės šeimininkai daugiau atsimušinėjo.

55-ąją minutę gynybinius ledus su kamuoliu pralaužė varžovų baudos aikštėje A.Spelman, tačiau šio smūgiuotą kamuolį I.Plūkas atrėmė.

Vos po minutės Marijampolės komandos vartininkui gelbėti nuo įvarčio jau nepavyko.

Po puikaus M.Minevičiaus perdavimo vėl baudos aikštėje su kamuoliu buvęs A.Spelman neprašovė, vėl išvedė „Šilo“ komandą į priekį – 2:1.

Na, o 59-ąją minutę mušamo įvarčio skoniu mėgavosi ir M.Minevičius. Tuomet Kazlų Rūdos rezgamos atakos metu baudos aikštėje kamuolį smūgiavo R.Mačežinskas. Nors vartininkas kamuolį atrėmė, tačiau netoliese buvęs M.Minevičius pasiuntė jį į vartų tinklą – 3:1.

Netrukus prie Kazlų Rūdos komandos dominavimo pridėjo jėgos ir aikštėje pasirodęs G.Kazelis, kurio ne vienas skersuotas kamuolys pridarė rūpesčių „Sūduvos B“ gynybinės grandines futbolininkams.

Dar vieną įvartį „Šilo“ futbolininkai pasiekė jau paskutinėmis dvikovos sekundėmis. Po keliamo kampinio prie varžovų vartų, kamuolys buvo atsidūręs prie A.Sidaravičiaus kojų, kuris pamėgino skersuoti kamuolį.

Kamuolys prasprūdo pro keletą prie vartų buvusių futbolininkų ir jį „uždarė“ jų spūstyje buvęs R.Beniušis – 4:1.

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai iškovoję 13-ąją pergalę iš 16 susitikimų toliau laiko lyderio pozicijas pirmenybėse.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Darius Isoda, Gytis Urba (84‘ Ugnius Montvilas), Audrius Račkus (84‘ Fiodoras Petrovas), Haroldas Serbenta, Tadas Kvietkauskas, Mindaugas Minevičius (84‘ Airidas Sidaravičius), Audrius Brokas (77‘ Donatas Stulga), Ramūnas Mačežinskas, Ričardas Beniušis, Artiom Spelman (71‘ Giedrius Kazelis).