Praėjusiais metais pirmuosius gyvavimo metus skaičiavęs Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolo gerbėjams skirtas totalizatoriaus čempionatas šįmet turi tęsinį…

Po kiekvieno jo turo futbolo gerbėjai, atspėję „Šilo“ su varžovais vykusių rungtynių rezultatą, toliau galės mėgautis Kazlų Rūdos greito maisto užkandinės puikiomis „Šilo fanų“ picomis, na o sezono nugalėtojų, prizininkų laukia ir kiti mūsų rėmėjų įsteigti prizai…

Tikėtina, kad šis totalizatoriaus čempionatas bus ne mažiau įdomus ir permainingas nei praėjusiais metais.

Jo taisyklės nesikeičia – kiek „Šilo“ futbolininkai šiame sezone turės rungtynių, tiek bus skelbiama ir jo turų. Visiems jo dalyviams primename taškų skaičiavimo sistemą: už atspėtą komandą, kuri laimės rungtynes, skiriamas vienas taškas, už atspėjimą, kokiu įvarčių skirtumu laimės komanda rungtynes skiriami trys taškai, na o už pilnai atspėtą dvikovos rezultatą skiriami penki taškai.

Jeigu totalizatoriaus dalyviui atspėti komandos, kuri laimės rungtynes nepavyksta, taškų neskiriama.

Praėjusio sezono totalizatoriaus čempionato nugalėtoju tapo Gediminas Skukauskas, antroji vieta atiteko Simui Venckevičiui, trečioji – Žydrūnui Ožalui. Šio sezono startas kol kas klostosi kiek kitaip.

Po ketverių rungtynių į turnyrinės lentelės aukštumas šovė Aras Cypas (9 taškai), jam įkandin Giedrė Norkutė-Ruzgienė, kuri kartu su Mindaugu Kereišiu turi po 7 taškus.

Sezonas tik įsibėgėja, o  šiuo metu turime daugiau nei 150 jo dalyvių. Jūsų dėmesiui, pridedame pirmojo šimtuko turnyrinę lentelę: