Dar viena pergale jų arsenalą penktadienio vakarą, pasibaigus LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybių rungtynėms, papildė Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 3:0 (0:0) įveikė ypač sėkmingai šio sezono startą pradėjusią Vilniaus „Teros“ vienuolikę.

Praėjusiais metais tūnojusi daugiau apatinėje turnyrinės lentelės dalyje „Tera“ futbolininkai šįmet buvo startavo iškovodami penkias pergales iš eilės ir tik praėjusiame ture vilniečiai gavo Kybartų „Sveikatos“ antausį, na o penktadienį dar vieną dūrį nuo „Šilo“.

Visus tris įvarčius į varžovų vartus įmušė Ričardas Beniušis.

Rungtynių pradžia Kazlų Rūdos komandai nesiklostė. Žaidybinį pranašumą iš esmės pirmoje dvikovos pusėje turėjo aikštės šeimininkai, jie sugebėjo daugiau ir kontroliuoti kamuolį, o ir daugiau buvo matomi kuriant aštresnes atakas.

Pirmos 45 minutės „Šilui“ tiesiog nesiklijavo, nepavykdavo į „tinkamą aukštį“ pakelti skersuotų kamuolių, vyravo daug netikslių perdavimų.

Nors Kazlų Rūdos komanda susikūrė ne vieną kampinį prie vilniečių vartų, tačiau kažko aštresnio iš to išspausti nepavykdavo. Tiesa, varžovai pirmame kėlinyje ypatingų progų pasižymėti neturėjo.

Keletas atliktų smūgių siunčiant kamuolį į vartų plotą nebuvo itin sunki užduotis gaudant jį Modestui Kulikauskui.

Pirma užuomina, kad „ateis geresni laikai“ iš „Šilo“ komandos pusės buvo užfiksuota tik besibaigiant pirmam kėliniui.

Tuomet po keletos komandos draugų perdavimų, baudos aikštės prieigose užsikirtęs kamuolį smūgiuoti pamėgino A.Brokas. Jo siunčiamas kamuolys skriejo virš vartų. Pirma rungtynių dalis baigėsi be įvarčių.

Kur kas estetiškesnis vaizdas kalbant tiek apie atakų rengimą, tiek emocijų posūkius buvo matomas antrame kėlinyje.

50-ąją dvikovos minutę surengta gana aštri „Šilo“ futbolininkų ataka, kurios metu į baudos aikštę besiveržiantis F.Petrovas pragrūdo kamuolį taip pat joje buvusiam R.Beniušiui, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys riedėjo ne į vartų plotą.

Po penketos minučių reidą surengė ir aikštės šeimininkai. Kairėje baudos aikštės zonoje gavęs kamuolį vilniečių futbolininkas smūgiavo, siųsdamas jį į artimą kampą. M.Kulikauskas buvo tam pasiruošęs ir kamuolį numušė už galinės linijos.

56-ąją minutę sekė viena po kitos A.Spelman progos pasižymėti. Kairiame „Teros“ baudos aikštės krašte, gana iš aštroko kampo Kazlų Rūdos komandos saugui nepavyko tinkamai paruošti taikiklio ir kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Sekančioje atakoje, po A.Broko skersuoto kamuolio, vėl nebloga galimybe pasižymėti A.Spelman nepasinaudojo. Jo baudos aikštėje smūgiuotą kamuolį vartininkas atrėmė.

64-ąją, po G.Urbos siunčiamo kamuolio per pusę aikštės, baudos aikštelėje R.Beniušis pamėgino smūgiuoti galva, tačiau kamuolys vartų nesiekė.

„Ledai pralaužti“ buvo 65-ąją rungtynių minutę. Po R.Mačežinsko perdavimo, baudos aikštėje kamuolį kontroliavęs R.Beniušis smūgiavo. Kamuolys buvo atremtas vartininko, tačiau čia pat atšokęs nuo R.Beniušio pro vartininką prasprūdo ir riedėjo vartų link.

„Šilo“ puolėjas pribėgęs atliko formalumus ir išvedė Kazlų Rūdos komandą į priekį – 1:0.

Po praleisto įvarčio „Tera“ futbolininkai puolime pastebimai suaktyvėjo ir turėjo neblogą galimybę rezultatą išlyginti, kuomet baudos aikštėje „Šilo“ vartininkas, įspraustas į kampą dviejų vilniečių, po komandos draugo kamuolio perdavimo, jį sugriebė rankomis ir buvo skirtas laisvas smūgis.

Šia galimybe vilniečiai nepasinaudojo. Vos nuaidėjus teisėjo švilpukui, arti prie varžovo prišoko D.Isoda ir smūgiuotą kamuolį blokavo.

Na, o neilgai trukus vilniečiai sulaukė ir poros „dovanų“. 85-ąją minutę, po puikaus M.Minevičiaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto tolimo virpsto link, didysis Benas čia pat galva įgrūdo kamuolį į Vilniaus vartų tinklą – 2:0.

Paskutinį kirtį vilniečiai gavo beveik besibaigiant rungtynėms – 90-ąją minutę, po G.Kazelio skersuoto kamuolio, R.Beniušis dar kartą pademonstravo žaisti galva galimybes.

Jo smūgiuotas kamuolys vėl suspurdėjo „Tera“ vartų tinkle – 3:0. „Šilo“ futbolininkams tai buvo 7 pergalė iš 8 galimų.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Gytis Urba, Darius Isoda, Audrius Račkus, Haroldas Serbenta (46‘ Fiodoras Petrovas), Donatas Stulga (38‘ Mindaugas Minevičius), Tadas Kvietkauskas, Artiom Spelman (60‘ Giedrius Kazelis), Audrius Brokas, Ramūnas Mačežinskas (89‘ Airidas Sidaravičius), Ričardas Beniušis.