G.Jarmalavičius: „Ateis diena, kai nugalėsime visas baimes, apsišlifuosime ir būsime konkurencingi“

Pergalingai 2021 metų Pirmos lygos sezoną pradėję Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai vėliau dukart vienodu rezultatu 1:3 nusileido „Panevėžio B“ ir „Šiaulių“ komandoms bei turnyro lentelėje nukrito į aštuntąją poziciją.

 

Maža to, tvarkaraštis lemia, kad ketvirtajame ture teks dar vienas grėsmingas varžovas – čempionate pirmaujanti „Jonava“.

 

„Nepaisant to, kad mūsų pralaimėjimai buvo patirti vienodu rezultatu, tačiau rungtynės skiriasi iš esmės. Turiu omeny tai, kad prieš „Panevėžį B“, esant rezultatui 0:0, pasižymėti galėjo ir R.Beniušis, ir H.Serbenta.

 

Nepasižymėjo, vėliau suklydome ir už tai buvome nubausti. Tąsyk net prie 1:3 turėjome puikių šansų, tačiau ir vėl šlubavo realizacija.

 

Apskritai, galvoju, kad su visomis B komandomis mums bus nelengva, nes jaunimas organizuotas, treniruotas ir žino, ko nori.

 

Kai prie jų prisijungia, pavyzdžiui Vasquezas, mūsų jauni žaidėjai pradeda galvoti ne apie tai, kaip žaisti ir laimėti, o koks baubas bus minėtas futbolininkas.

 

Kalbant apie pralaimėjimą „Šiauliams“, tai reikia pripažinti, kad paprasčiausiai pralaimėjome geresnei komandai. Apskritai, šiemet tai buvo geriausia komanda, su kuria mums teko žaisti.

 

Objektyviai vertinant, jie labiau norėjo laimėti, o mes nelabai ką ir galėjome pastatyti prieš“, – sakė „Šilo“ vyriausiasis treneris Gedeminas Jarmalavičius.

 

„Šiauliai“ turnyro lentelėje šiuo metu yra antri, o būsimoji varžovė „Jonava“ per pirmus tris turus nei vieno taško nepraradusi komanda.

 

„Negaliu vertinti, ar „Šiauliai“, ar „Jonava“ yra stipresnė komanda, tačiau faktas, kad vieni kitų yra verti. Stebėjau „Jonavos“ rungtynes su „Bangos B“ futbolininkais, tai galiu pasakyti, kad tikrai turėsime ką veikti.

 

Vis tik, tikiuosi, kad pamažu nugalėsime visas baimes, apsišlifuosime ir būsime konkurencingi“, – sakė G.Jarmalavičius.

 

Rungtynės „Jonava“ – „Šilas“ bus žaidžiamos penktadienį 17:30 valandą.