G.Jarmalavičius: „Būtų smagiau, kad esant ant bangos, žaistumėm be pertraukų“

Po įspūdingos savaitės, per kurią Kazlų Rūdos „Šilas“ iškovojo dvi įspūdingas pergales (6:1 prieš Vilniaus „Ateitį“ Hegelmann LFF Taurės turnyre ir 5:1 prieš Plungės „Babrungą“ Pirmoje lygoje), komanda gavo poilsio.

 

Svarbiausia, kad tos dvi savaitės tarp rungtynių „Šilo“ futbolininkų neišmuštų iš ritmo, kuris komandai leidžia rinkti taškus.

 

„Žinoma, būtų smagiau, kad esant ant tokios bangos, žaistumėm be pertraukų, tačiau tai ne nuo mūsų priklauso. Kitas dalykas – šią pertrauką išnaudosime žaisdami kontrolines rungtynes su „Riteriais“.

 

Galvoju, kad mums rungtynės su A lygos komanda bus labai geras lakmuso popierėlis, kuris kuo aiškiausiai išryškins mūsų klaidas, mūsų trūkumus ir panašiai“, – sakė treneris Gedeminas Jarmalavičius.

 

Pastarasis mėnuo „Šilui“ leido priartėti prie didžiojo lygos ketverto. Nors kol kas užimama vieta yra aštunta, tačiau nuo minėtos ketvirtos vietos komandą skiria tik trys taškai. Be to, pirmajame rate su visomis stipriausiomis komandomis „Šilas“ jau sužaidė.

 

„Negaliu sakyti, kad sezono pradžioje buvome labai blogi, o dabar tapome labai geri. Ne. Tiesiog pradžioje mums trūko susižaidimo ir geresnės progų realizacijos. Kaip tik vakar darkart peržiūrėjau rungtynes su „Babrungu“, tai mums net nepriklausė kamuolio kontrolė.

 

Tiesiog jau žinome, kaip varžovų žaidime rasti silpnų vietų, kaip kurti progas ir kaip jas realizuoti. Nors ir nedideliais žingsneliais, susižaidimas ir vienas kito pajautimas atėjo. O tai, pripažinkime, komandiniame sporte yra labai svarbu“, – sakė G.Jarmalavičius.

 

Į Pirmos lygos batalijas „Šilas“ sugrįš birželio 13 – ąją. Tądien komandos laukia namų rungtynės su tryliktoje vietoje esančiais „Riteriais B“.

 

„Taip jau gavosi, kad šį savaitgalį žaisime su „Riteriais“, o kitą – su „Riteriais B“. Jų komanda turnyro lentelėje kol kas neblizga, tačiau į lentelę siūlyčiau nesiciklinti. Jų komanda yra labai gera, dauguma žaidėjų treniruojasi su A komanda, todėl neabejoju, kad jų laikas dar ateis. Aišku, pasistengsime padaryti viską, kad jis ateitų dar ne dabar“, – reziumavo G.Jarmalavičius.