Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse toliau skina pergales.

Antradienio vakarą rezultatu 4:2 (4:1) išvykoje įveikta dublerinė „Dainavos“ ekipa. Dubliu pasižymėjo R.Beniušis, po kartą – A.Brokas ir R.Mačežinskas.

Tai jau šeštoji Kazlų Rūdos komandos pergalė iš septynių galimų, po kurios G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda atsidūrė turnyrinės lentelės viršūnėje.

Tiesa, tiek pat taškų surinkusi ir Kybartų kariauna, tačiau „Šilo“ komandos šiai dienai geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių balansas.

Alytuje vykusių rungtynių oras futbolininkų nelepino, merkė intensyvus lietus, o tai reiškė, kad rungtynėse galėjo atsirasti gana nemažai neprognozuojamumo.

Taip vos nenutiko jau pirmomis dvikovos minutėmis, kuomet po varžovo smūgiuoto kamuolio, šis išslydo iš G.Zenkevičiaus rankų, tačiau laimei arčiau kamuolio buvęs H.Serbenta sugebėjo jį išmušti iš baudos aikštės.

Dvikovoje su alytiškiais pirmame kėlinyje „Šilo“ futbolininkai daugiau lankėsi varžovų aikštės pusėje ir turėjo kur kas geresnes galimybes pasižymėti.

Jau 11-ąją minutę, po A.Račkaus ilgo perdavimo, baudos aikštėje pasitvarkęs kamuolį itin galingai smūgiavo R.Beniušis. Sudrebėjus alytiškių vartams, kamuolys nuo skersinio atsidūrė jų tinkle – 1:0.

Aikštės šeimininkų tai neišmušė iš vėžių. Alytiškiai rezgamų atakų metu ypač aktyvūs buvo kairiame krašte, iš kurio ne vienas kamuolys buvo adresuojamas į „Šilo“ baudos aikštę.

20-ąją minutę „Dainavos B“ užmačios pasiekė tikslą. Iš kairio krašto aštriai skersuojant kamuolį, pastarasis atskriejo arti vartų linijos.

Jį numušti mėginusiam „Šilo“ futbolininkui nenusisekė ir kamuolys įskriejo į vartų tinklą – 1:1.

Kazlų Rūdos komandai pirmaujančios ekipos statusą pavyko susigrąžinti antroje kėlinio pusėje.

27-ąją minutę vėl apie save priminė A.Račkus, kuris aikštės viduryje sugebėjo pragrūsti kamuolį pro keletą varžovų, atlikti perdavimą arčiau vartų buvusiam A.Brokui ir „Šilo“ saugas jokių vilčių nepalikęs alytiškių vartininkui kamuolį pasiuntė į vartų tinklą – 2:1.

Po to kova daugiau vyko baudos aikščių prieigose, po kurios ledus Kazlų Rūdos futbolininkai pralaužė 37-ąją minutę.

Po A.Broko perdavimo kairiame krašte buvusiam R.Mačežinskui ir šio skersuoto kamuolio siunčiant jį tolimo virpsto link, baudos aikštėje R.Beniušis galva pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą, padidindamas „Šilo“ persvarą iki dviejų įvarčių – 3:1.

Vos po minutės alytiškių klaida pasinaudojo R.Mačežinskas, kuris perėmęs kamuolį varžovų aikštės pusėje netruko atsidurti vienas prieš vartininką. „Šilo“ puolėjas neklydo, pasiuntė kamuolį į vartus – 4:1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvesni buvo alytiškiai. Jie daugiau kontroliavo kamuolį, dažniau lankėsi Kazlų Rūdos komandos aikštės pusėje, tačiau atvirų progų pasižymėti didžiąją kėlinio dalį neturėjo.

„Šilo“ futbolininkai tiesiog stengėsi išlaikyti rezultatą, pasiektą dar pirmame kėlinyje. Iš esmės jiems padaryti tai pavyko – tritaškis išsaugotas.

Rungtynės Kazlų Rūdos komandai kiek apkarto jų pabaigoje, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės 84-ąją minutę buvo pašalintas D.Omilevičius.

O po šio epizodo praėjus vos minutei G.Zenkevičius buvo priverstas traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Tai nutiko Alytaus futbolininkams keliant kampinį.

Tuomet kamuolį smūgiuoti baudos aikštėje galimybę turėjo I.Stankevičius ir ja jis pasinaudojo, pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 4:2.

Nepaisant ne itin malonios dvikovos baigties, „Šilas“ tikslą pasiekė – į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Darius Isoda, Audrius Račkus, Gytis Urba, Haroldas Serbenta, Donatas Stulga (71‘ Giedrius Kazelis), Tadas Kvietkauskas, Artiom Spelman (46‘ Džiugas Omilevičius (84‘ pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę), Ramūnas Mačežinskas (61‘ Mindaugas Minevičius), Ričardas Beniušis (78‘ Fiodoras Petrovas).