„Kazlų Rūda-Švyturys“ be problemų įveikė „Danspin-KKSC“ futbolininkus

Sekmadienį Kazlų Rūdos miesto futbolo stadione paskutines šio sezono namų rungtynes sužaidė Vytauto Braškaus treniruojama „Kazlų Rūdos-Švyturio“ komanda. Aikštės šeimininkai sausu rezultatu 5:0 (2:0) neturėjo vargo su Raseinių „Danspin-KKSC“ vienuolike. Dubliu Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo E.Marčiulynas, po įvartį varžovams atseikėjo P.Vosylius, A.Kliučinykas, T.Žūkas.

Nuo pat pirmų dvikovos minučių „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai pradėjo jas užtikrintai, įvarčiams mušti sukūrė daugiau progų nei aikštėje buvo vienos komandos futbolininkų. Kai kurios iš jų virto įvarčiais į raseiniškių vartus.

Jau 4-ąją rungtynių minutę Kazlų Rūdos komandos futbolininkams užgulus varžovų vartus, po A.Lukšio kontakto su kamuoliu, pastarasis „lyžtelėjo“ „Danspin-KKSC“ vartų konnstrukcijas ir įvarčio svečių futbolininkai išvengė. Tai buvo tik preliudija. Aikštės šeimininkai įvarčių krautuvę greitai atidarė. Vos po minutės „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai vėl nėrė į ataką ir siuntus kamuolį į baudos aikštę, koją kyštelėjo joje buvęs P.Vosylius. Kamuolys suspurdėjo Raseinių komandos vartų tinkle – 1:0.

Po praleisto įvarčio vaizdas aikštėje nesikeitė, aikštės šeimininkai toliau dominavo, na o svečių užmačios ką nors nuveikti puolime užgesdavo dar baudos aikštės prieigose. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komanda kėliniui artėjant prie vidurio vėl buvo arti įvarčio. 21-ąją minutę, po G.Kazelio aštraus perdavimo iš krašto, tarp dviejų varžovų koją kyštelėjo A.Lukšys, tačiau kamuolys ir vėl pataikė į vartų skersinį.

„Danspin-KKSC“ futbolininkai neretai klydo būdami dar savoje aikštės pusėje ir vienu tokiu epizodu 27-ąją minutę aikštės šeimininkai vos nepasinaudojo. Perėmęs kamuolį dar baudos aikštės prieigose, vienas iš Kazlų Rūdos komandos futbolininkų pamėgino mostelėti, vos atsidūręs baudos aikštėje, tačiau kamuolys švilpė virš vartų.

32-ąją minutę svečių spragomis gynyboje nepasinaudojo D.Besarabovas. Gavęs kamuolį į patį baudos aikštės vidurį, kazlųrūdietis priartėjęs prie 11 m atžymos kamuolį siuntė tiesiai į vartininką ir įvarčio raseiniškiai išvengė.

Na, o toliau, kaip rodė besiklostantys įvykiai aikštėje, „Kazlų Rūda-Švyturys“ pamėgo varžovų vartų skersinį. Eilinės atakos metu, po skersuoto kamuolio, galva jį vartų link siuntė baudos aikštėje atsidūręs E.Marčiulynas, tačiau kamuolys pataikė į vartų skersinį. Minėtas futbolininkas visvien atsidarė. 39-ąją minutę pats įsiveržė į baudos aikštę ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0.

Antrame kėlinyje ir toliau bombarduojami buvo Raseinių komandos vartai. 48-ąją rungtynių minutę, po D.Plečkaičio keliamo kampinio, itin gražų įvartį mušė baudos aikštėje buvęs A.Kliučinykas, kuris kamuolį į svečių vartus pasiuntė tiesiog kulnu – 3:0.

57-ąją minutę puikią galimybę pratęsti įvarčių seriją turėjo E.Bindokas, kuris gavęs kamuolį iš aikštės gilumos atsidūrė vienas prieš vartininką. „Kazlų Rūda-Švyturio“ futbolininkas pamėgino perkelti kamuolį, tačiau šis praskriejo pro vartų viršų…

Jau sekančios atakos metu turėjo galimybę dar labiau didinti persvarą puikų perdavimą gavęs A.Lukšys, kuris iš patogios padėties baudos aikštėje smūgiavo, tačiau A.Afanasjevas kamuolį atrėmė.

Neišnaudotų galimybių seriją 72-ąją minutę nutraukė E.Marčiulynas. Po G.Kazelio perdavimo kone per pusę aikštės, varžovų gynėjų užnugaryje atsidūręs kazlųrūdietis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 4:0.

Tai buvo dar ne viskas tiek neišnaudotų progų, tiek įvarčių atžvilgiu. 83-ąją minutę dublį šiame mače galėjo turėti P.Vosylius. Po skersuoto kamuolio iš krašto, aikštės šeimininkų futbolininkas, būdamas prie pat varžovų vartų pamėgino „uždaryti“ kamuolį, tačiau šis skriejo virš vartų.

Paskutinių šio sezono Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos-Švyturio“ namų rungtynių klausimą uždarė 88-ąją minutę T.Žūkas. Pargriovus baudos aikštėje vieną iš aikštės šeimininkų futbolininkų buvo skirtas 11 m baudinys. T.Žūkas neprašovė ir galutinai įtvirtino Kazlų Rūdos komandos pergalę 5:0.