Kazlų Rūdos diskgolfo lygos trečiąjį etapą laimėjo M.Kopustinskas

Kazlų Rūdos diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2023“ įpusėjo. Sekmadienį STIHL diskgolfo parke vyko trečiojo etapo varžybos, kuriose esant „labai nešaltam“ orui startavo keturiolika šį sportą pamėgusių mėgėjų. Džiugu, kad jų gretas papildė keletas ir naujų dalyvių, kurie su diskgolfo žaidimu susipažino visiškai neseniai ir žengia dar tik pirmuosius žingsnius.

Na, o šių varžybų „senbuvių“ gretose vėl netrūko permainingos ir atkaklios kovos. Jau pačiame varžybų starte nustebino V.Jakelaitis, kuris dešimtoje keturių metimų (PAR4) aikštelėje sugebėjo į krepšį įsviesti diską vos dviem metimais. Panašu, kad tai Kazlų Rūdos diskgolfo lygos varžybų rekordas… Tiesa, gera pradžia dar ne pusė darbo. Sulig kiekviena trasele ryškėjo šio etapo lyderiai. Puikiai startavusį V.Jakelaitį netrukus pavijo stabiliai varžybas pradėjęs N.Guzaitis, kuris išsiveržęs į lyderius pirmavo beveik visą pirmąjį ratą. Jo pabaigoje N.Guzaitį išstūmė į priekines linijas prasibrovę ir po pirmo rato su tokiu pat rezultatu „-2“ finišavę Arnas Stankevičius ir Mantas Kopustinskas. Būtent tarp šių sportininkų vyko atkakli kova iki pat varžybų pabaigos. Ji sėkmingiau susiklostė M.Kopustinskui, kuris finišavo su rezultatu „-4“ ir tapo šio etapo nugalėtoju. Antrajai ir trečiajai vietai išaiškinti prireikė pratęsimo, trumpos kelionės papildomomis trasomis. Šioje zonoje kova virė tarp N.Guzaičio, A.Stankevičiaus ir M.Martinaičio. Visi finišavo po dviejų ratų turėdami tokį pat rezultatą „+1“.

Antrąją vietą galutinėje įskaitoje iškovojo A.Stankevičius, kuriam šią poziciją užtikrino trečioje papildomoje trasoje švystelėtas tolimiausias metimas. Na, o trečioje pozicijoje liko praėjusio etapo nugalėtojas M.Martinaitis. N.Guzaičiui teko tenkintis ketvirtąja vieta. Bet šiam diskgolfo mėgėjui pernelyg liūdėti nebuvo ko, nes vienas iš šių varžybų dalyvių A.Stankevičius įsteigė ir specialų apdovanojimą, kuris buvo įteiktas didžiausią pažangą po antro etapo padariusiam dalyviui. Šį dovanėlė atiteko būtent N.Guzaičiui.

Džiugu, kad moterų grupė pasipildė dar viena dalyve. Pirmąkart šiose varžybose startavo Erika Stankevičienė. Jai atiteko antroji vieta. Na, o nugalėtoja tapo Sidona Norkaitytė, kuri pirmąjį ratą buvo baigusi su +9 taškais. Bendras jos rezultatas buvo +22.

Žvelgiant į Kazlų Rūdos diskgolfo lygos bendrus rezultatus, šiuo metu lyderiauja 49 taškus po trijų etapų surinkęs M.Kopustinskas. Atsilikdamas pora taškų nuo jo antroje vietoje žengia M.Martinaitis. Na, o nuo pastarojo trečią vietą skiria taipogi du taškai ir šioje pozicijoje šiuo metu įsitvirtinęs A.Stankevičius.

 

Diskgolfo lygos turnyrinė lentelė

 

Diskgolfo lygos III etapo rezultatai:

https://discgolfmetrix.com/2645546