Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai KAFF III lygos pirmenybėse atsirevanšavo „Pozityvūs“ komandai

KAFF III lygos futbolo pirmenybėse kovas atnaujino Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Sekmadienio popietę Kazlų Rūdos miesto stadione aikštės šeimininkai priėmė svečius iš Veiverių, antroje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančią „Pozityvūs“ vienuolikę. Pirmajame rate Prienų rajono komandai buvo nusileista rezultatu 1:2. Tai buvo vienintelis Kazlų Rūdos komandos pralaimėjimas pirmos sezono pusės metu.

Atsakomosiose rungtynėse „Kazlų Rūda“ atsirevanšavo, visus reikalus išspręsdama dar pirmajame kėlinyje. Varžovus aikštės šeimininkai įveikė rezultatu 3:0. Visi įvarčiai įmušti per pirmas penkiolika rungtynių minučių. Kazlų Rūdos komandoje dviem įvarčiais pasižymėjo Armandas Breivė, įvartį pridėjo Ignas Raštutis. Tai buvo antros sezono pusės iškovota antra „Kazlų Rūdos“ pergalė iš tiek pat galimų. Prieš savaitę „Kazlų Rūda“ turėjo susitikti su Kėdainių „Nevėžio B“ komanda, tačiau varžovams į rungtynes neatvykus, techninė pergalė užfiksuota Kazlų Rūdos komandai. Šiuo metu D.Gabuževičiaus treniruojama komanda po devynerių rungtynių turi 24 taškus ir nuo artimiausio varžovo Veiverių „Pozityvūs“ atsiplėšė penkiais taškais.

Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ rungtynes su varžovais pradėjo ryžtingai nuo pat pirmų jos minučių. Jau kone pirmosios atakos metu kamuolys turėjo galimybę pabuvoti Veiverių ekipos vartų tinkle, kuomet baudos aikštėje Ignas Raštutis, atsipalaidavęs nuo varžovų, baudos aikštėje galėjo pasiųsti kamuolį į vartų tinklą, deja šios progos išnaudoti nepavyko. Netrukus prie svečių vartų įsiplieskė vėl pavojaus signalai. 4-ąją minutę kamuolį gavęs baudos aikštėje A.Breivė dovanų svečiams nedalijo, pasiuntė jį į vartų tinklą ir išvedė Kazlų Rūdos ekipą į priekį 1:0.

Netrukus savo pasiekė ir I.Raštutis. 10-ąją rungtynių minutę jis raižė su kamuoliu kairę svečių komandos baudos aikštės zoną. Užsikirsdamas kamuolį tai į vieną, tai į kitą pusę, galiausiai vienas iš Kazlų Rūdos komandos lyderių buvo varžovo pargriautas ir skirtas 11 m baudinys. I.Raštutis neklydo, pasiuntė kamuolį į „Pozityvūs“ vartų kamputį, padvigubindamas aikštės šeimininkų persvarą – 2:0. Nespėjus svečių komandai atsigauti po šoko, individualaus meistriškumo dėka „Kazlų Rūdos“ komandą dar labiau pergalės link artino A.Breivė. 14-ąją minutę arti aikštės vidurio atskriejantį aukšta trajektorija kamuolį jis pasitiko imituodamas jo stabdymą, tačiau jau sekančią akimirką „Kazlų Rūdos“ puolėjas pasileido paskui kamuolį varžovų vartų link ir taip suklaidinęs Veiverių komandos gynėją, paliko jį už nugaros ir baudos aikštėje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:0.

„Pozityvūs“ futbolininkai mėgino taipogi kažką naudingo savo komandai nuveikti puolime, tačiau turėdami kamuolio kontrolės ruožų, aštresnių epizodų prie D.Besarabovo ginamų vartų nesukūrė. Aikštės šeimininkai ne kartą demonstravo, kad geba sėkmingai gintis ir patikimai saugoti savo erdves nuo pavojingesnių epizodų. Negana to „Kazlų Rūda“ galingiau atrodė ir puolime: kėliniui keliaujant link pabaigos jos futbolininkai vėl priminė, kad turi potencialo mušti ir daugiau įvarčių. 43-ąją minutę P.Kuconis, būdamas su kamuoliu varžovų baudos aikštės prieigose, ganėtinai stipriu smūgiu siuntė jį vartų link. Kamuolys leidosi prie pat Veiverių komandos vartų virpsto.

Antrajame kėlinyje svečių futbolininkai buvo sukūrę jau grėsmingesnių epizodų, tačiau nei vienas iš jų įvarčiu nesibaigė. Dar antro kėlinio pradžioje vieną iš tokių iniciatyvų, kuomet kamuolys buvo smūgiuojamas baudos aikštėje, užgesino Kazlų Rūdos komandos vartus sergėjęs D.Besarabovas, pademonstravęs puikią reakciją ir kamuolio gaudymo įgūdžius. Savo ruožtu 50-ąją minutę varžovams ramybės baudos aikštėje nedavė ir A.Breivė. Jis, lydimas poros varžovų, veržėsi su kamuoliu baudos aikštės kaire zona. Netrukus į pagalbą prisistatė ir svečių vartininkas. „Kazlų Rūdos“ komandos futbolininkui paskutinę akimirką smūgiuoti kamuolio nepavyko. Jau sekančios atakos metu patikrinti varžovų vartus neblogą galimybę turėjo D.Plečkaitis. Atšokus kamuoliui prie jo kojų, buvęs prie pat baudos aikštės Kazlų Rūdos komandos futbolininkas nieko nelaukdamas smūgiavo, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Į tai „Pozityvūs“ futbolininkai nelinksmą atsakymą galėjo pateikti 58-ąją minutę, kuomet net du varžovai su kamuoliu buvo atsidūrę be priežiūros Kazlų Rūdos baudos aikštėje, tačiau vieno iš jų smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Panašiu tonusu vyko visas antras kėlinys, tačiau nei viena komanda daugiau nepasižymėjo ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ triumfavo sausu rezultatu 3:0.