Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ KAFF III lygos futbolo pirmenybėse iškovojo antrą pergalę

Po truputį įsibėgėja KAFF III lygos futbolo pirmenybės, kuriose nugalėtojo titulą gina Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Po praėjusią savaitę iškovotos įtikinamos pergalės šio sezono starte prieš Prienų rajono „Pozityvūs“ futbolininkus, įveikiant juos sausu rezultatu 5:0, pergale Kazlų Rūdos ekipa savus sirgalius nudžiugino ir pirmose sezono namų rungtynėse, po atkaklios kovos, rezultatu 1:0 palauždami dar vieną šio regiono komandą – Prienų „Nemunas B“. Lemtingą įvartį į varžovų vartus įsegė Ignas Raštutis. Po tokios pradžios „Kazlų Rūda“ įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Rungtynės su Prienų komanda prasidėjo ganėtinai apylygiu žaidimu. Daug kovos baudos aikščių prieigose, permainingai kontroliuojant kamuolį tai vienai, tai kitai komandai. Pirmojo aštresnio epizodo teko laukti kone iki pirmo kėlinio vidurio. Pirmi įtampą įjungė Prienų komandos futbolininkai, kuomet kontroliuodami kamuolį prie Kazlų Rūdos futbolininkų baudos aikštės prieigų, vienas iš prieniškių pamėgino smūgiuoti ir kamuolys lyžtelėjo aikštės šeimininkų vartų skersinį. Savo ruožtu vos įvarčiu nepasižymėjo jau sekančiame epizode prie varžovų vartų tūnoję aikštės šeimininkai. 20-ąją minutę, praslydus kamuoliui pro vieną iš Prienų futbolininkų, čia pat prie jo suskubo Kazlų Rūdos komandos lyderis I.Raštutis, kuris atsidūręs baudos aikštėje kaipmat mėgino smūgiuoti, tačiau paskutinę akimirką varžovas spėjo apsiginti ir kamuolį blokavo. Kėliniui perkopus į antrą pusę vėl aštrų epizodą sukūrė Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“. Su kamuoliu 26-ąją minutę dešiniu kraštu kūrė vėl I.Raštutis, kuris iš aštroko kampo smūgiavo. Nors vartininkas smūgiuotą kamuolį atrėmė, tačiau šis atšoko prie A.Blaškevičiaus kojų. Atrodė, kad beliko tik nukreipti kamuolį į vartus ir švęsti įvartį, deja… Kazlųrūdiečiui pritrūko tikslumo, kamuolys skriejo ne tuo adresu, į vartų plotą nepataikė. Dar vienas grėsmingas epizodas prie svečių vartų užfiksuotas 39-ąją minutę, kuomet T.Leimonas smūgiavo kamuolį ir šis brūkštelėjo „Nemuno B“ komandos vartų skersinį. Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkams taip ir nepavyko pasiekti įvarčio, didieji lūkesčiai palikti antrai dvikovos daliai.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl pavojingų epizodų atžvilgiu pradžią padarė Prienų komanda. 55-ąją minutę vienas iš prieniškių sugebėjo prasibrauti su kamuoliu į Kazlų Rūdos baudos aikštę, tačiau baigiamasis smūgis nesigavo stiprus ir Mindaugas Daniūnas kamuolį be problemų sugavo. Į šį epizodą Kazlų Rūdos komanda po 15 minučių atsakė įvarčiu. 70-ąją minutę Kazlų Rūdos futbolininkai, būdami varžovų aikštės pusėje, nepatingėjo paspausti varžovų. Vienas iš jų perėmė kamuolį, atliko perdavimą Ignui Raštučiui ir aikštės šeimininkų komandos puolėjas įsiveržęs į baudos aikštę, po klaidinančių judesių, pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 1:0. Pagauti azarto Kazlų Rūdos komandos futbolininkai vėl buvo matomi daugiau puolime. 74-ąją minutę varžovų galvos skausmas buvo vėl I.Raštutis, kuris skuodė su kamuoliu kairiu kraštu ir iš aštroko kampo baudos aikštėje pamėgino nuginkluoti varžovų vartininką, tačiau pastarasis kamuolį sugavo. Rungtynėms keliaujant prie pabaigos vėl gaisro židiniai įsiplieskė prie Prienų vartų. 85-ąją minutę kamuolį kontroliavęs J.Paškauskas veržėsi baudos aikštės teritorija ir atliko smūgį. Įvarčio pasiekta nebuvo, svečių futbolininkai atsipirko kampiniu. Tokią slidžią persvarą aikštės šeimininkai ir išlaikė iki rungtynių pabaigos, iškovodami pergalę ir į turnyrinę lentelę brūkšteldami antrą tritaškį.