Kazlų Rūdos šventės sporto turnyrų trilogijoje šalia krepšinio, futbolo turnyrų nebuvo pamirštas ir dar vienas puikus žaidimas – tinklinis.

Jis Kazlų Rūdoje turi taip pat tam tikras tradicijas. Šeštadienį tame pačiame K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne buvo žaidžiamas 4×4 formato tinklinis.

Žvelgiant į vasaros švenčių sporto turnyrų turinį, tai jis buvo žaidžiamas dažniausiai – dar liepos mėnesį 3×3 tinklinio turnyras vyko Plutiškėse, 2×2 turnyrui buvo erdvės Jūrės miestelyje, net dviejų formatų turnyrai vyko Jankuose.

Šis žaidimas buvo žaidžiamas Antanave, na o rugsėjo 12-ąją  10 val ryto jis startavo ir Kazlų Rūdoje.

Aktyviausi šiame sezone tinklinio sektoriuje buvo „Jamaikos“ tinklininkai, kurie vieninteliai sudalyvavo visuose vykusiuose Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros švenčių sporto turnyrų etapuose.

Tiesa, Kazlų Rūdoje jie liko prie pat prizininkų slenksčio. „Jamaikos“ tinklininkai mažajame finale, kovoje dėl trečios vietos, rezultatu 1:2 nusileido „Jankų“ ekipai.

Na, o nugalėtojais Kazlų Rūdoje tapo „Olimpas“, kuris finale sausu rezultatu 2:0 įveikė Kauno „Sporto fėjos“ komandą.

Kazlų Rūdos tinklinio turnyre varžėsi 6 komandos. Vasaros švenčių sporto maratone įskaitant ir Kazlų Rūdoje vykusį turnyrą iš viso sudalyvavo per 17 komandų.

Skaičiuojant visų komandų rezultatus, Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės trofėjus atiteko „Jamaikos“ tinklininkams, kuriems mūsų savivaldybės meras Mantas Varaška ir įteikė didžiąją taurę bei TECHASO įsteigtus puikius individualius prizus.

Antrąją vietą bendroje įskaitoje iškovojo „Jankų“ tinklininkai, prizininkų gretose atsidūrė ir „Olimpas“.