Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse vienvaldžiai lyderiai plutiškiečiai

Gruodžio 10-ąją, šeštadienio popietę, sporto centro salėje į kovas stojo Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio komandos. Įsisiūbavusiose pirmenybėse akis į akį susitiko aštuonios komandos. 5 ir 6 turo akistatose nepasirodė „A komanda“, kuri panašu kapituliavo ir iš tolimesnių krepšinio kovų pasitraukė. Minėta ekipa sužaidė realiai vos dvejas rungtynes, o ir jose patyrė abu pralaimėjimus. Taigi, iš viso šeštadienio popietę buvo sužaistos vėl septynerios rungtynės.

Dviejų turų epopėją pradėjo „Outsaideriai“ ir „Kvietiškis“. Be pralaimėjimų lig tol žingsniavę „Outsaiderio“ krepšininkai tos dienos rungtynėse turėjo verstis be savo lyderio, traumą besigydančio P.Dembinsko, tačiau tai nesutrukdė jiems pasiekti dar vieną pergalę. Juolab, kad tame mače kvietiškiečiams labai sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį, o „Outsaiderių“ ekipoje sunkiai buvo sulaikomas iššovęs tame mače Žygimantas Aukštakalnis, kuris į varžovų krepšį pataikė 3 tolimus metimus. „Outsaideriai“ laimėjo akistatą rezultatu 17:9. Nugalėtojams A.Migliušas ir Ž.Aukštakalnis pelnė po 8 taškus. „Kvietiškiui“ visus taškus rinko L.Belkevičius (9 taškai).

Sekančiame mače kaip reikiant vienas kitam į atlapus kibo „Laukiniai šernai“ ir „Dalmanta“. Dvikova vyko itin atkakliai. „Laukiniai šernai“ rodėsi rungtynių pabaigoje jau išplėš pergalę, tačiau paskutinėmis sekundėmis M.Martinaičio pelnytas taškas nuvijo abi ekipas į pratęsimą. Jo metu tašką padėjo tolimą metimą smeigęs E.Butkus ir „Laukiniai šernai“, įveikdami varžovus rezultatu 15:13, brūkštelėjo į turnyrinę lentelę tašką. Nugalėtojams 6 taškus pelnė E.Butkus. „Dalmantai“ tiek pat taškų surinko M.Martinaitis.

Didelio vargo neturėjo į aikštę žengę „Plutiškių“ krepšininkai, kurie rezultatu 20:7 pranoko „Kazlų Riterius“. Plutiškiečiams tai buvo vienintelis tos dienos mačas. Dar viena techninė pergalė jiems atiteko neatvykus „A komandai‘. Po 6 sužaistų rungtynių „Plutiškių“ ekipa kol kas vienintelė rungtyniauja be pralaimėjimų. Na, o kas liečia mačą su „Kazlų Riteriais“, tai daugiausia taškų (10) į pastarųjų krepšį metė T.Tulauskas. „Kazlų Riterių“ gretose 4 taškus pelnė L.Beliauskas.

Pirmą nesėkmę šiose pirmenybėse teko patirti „Outsaideriams“, kuriuos po pratęsimo sugebėjo įveikti „Slovėnijos“ krepšininkai. Saldžią kaip natūralus medus pergalę „Slovėnijai“ užtikrino pratęsimo metu D.Šneiderio pataikytas tolimas metimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 13:11. A.Šneideris šioje akistatoje per trumputį laiką sugebėjo sugriebti net 10 kamuolių. Jis buvo ir rezultatyviausias, surinkęs 6 taškus. „Outsaideriams“ taipogi 6 taškus pelnė A.Migliušas.

Po neilgos pertraukos, pamiršę apmaudų pralaimėjimą prieš „Laukinius šernus“, „Dalmantos“ krepšininkai reabilitavosi mače prieš „Savi“ ekipą. Tiesa akistata jiems nebuvo lengva, varžovai buvo įveikti, po ganėtinai atkaklios kovos, rezultatu 14:8. Didesnę taškų dalį „Dalmanta“ rinko tolimais metimais. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo po 5 taškus rinkę S.Mocevičius ir D.Jieznys.  „Savi“ ekipai 4 taškus pelnė S.Krinickas.

Puikios nuotaikos tądien krepšinio aikštelę turėjo palikti „Laukiniai šernai“, kuriems taškų medžioklė nusisekė maksimaliai. Antrą laimikį jie „nukirto“ rezultatu 10:7 ant menčių paguldydami „Slovėnijos‘ krepšininkus. Nugalėtojų komandos  krepšininkų indėlis į pergalę taškais buvo labai panašus, po 3 taškus pelnė L.Kalvaitis ir E.Butkus. „Slovėnijai“ taipogi 3 taškus rinko M.Gruodis.

Be pergalių tos dienos turuose liko „Savi“ krepšininkai. Niekaip jiems nebuvo įkandamas „Kvietiškio“ rebusas. Jei pastariesiems pirmose tos dienos rungtynėse buvo sunkoka rinkti taškus, tai akistatoje su „Savi“ krepšininkais kvietiškiečiai tiesiog smaginosi. Taškais prapliupo ir nesulaikomas buvo L.Belkevičius, kuris pataikė net 5 tolimus metimus. Iš viso „Kvietiškio“ lyderis varžovams atseikėjo net 15 taškų, o rungtynes jo komanda laimėjo rezultatu 19:11. „Savi“ ekipai 6 taškus surinko E.Besarabovas.