Search
Close this search box.

Kazlų Rūdos savivaldybės Taurę krepšinio sektoriuje iškovojo „Šilavoto“ krepšininkai

Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių maratoną rugsėjo 7-ąją baigė ir krepšininkai. Finaliniame, Kazlų Rūdoje vykusiame etape, K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne būriavosi vienuolika komandų iš Kauno, Marijampolės, Prienų rajono, Šakių bei Kazlų Rūdos. Tarp visų ekipų olimpinė ramybė ko gero buvo „Šilavoto“ ekipoje, kuri per penkis vasarą vykusius turnyrus taškų prikaupė tiek, kad paskutiniame etape jau buvo užsitikrinę nugalėtojo titulą. Šios komandos krepšininkams buvo tiesiog garbės reikalas pakovoti dėl einamųjų „Kazlų Rūdos šventė‘ 2024“ etapo prizų. Ir tai jiems sekėsi puikiai. Nors turnyre netrūko pajėgių komandų tokių kaip Marijampolės „Išvien“, Kauno „Hikvision“, Kazlų Rūdos „Dalmanta“ ar kitų, mūsų neįvardintų ekipų, „Šilavoto“ krepšininkams netrūko motyvacijos ir jie turnyre nepatirdami nei vieno pralaimėjimo dar grupės varžybose, pergalę nusiskynė pusfinalyje itin dramatiškoje kovoje 13:12 palauždami „GP“ ekipą bei finale taip pat ugningoje akistatoje 13:11 įveikdami „Pakuonio“ trijulę. Tokiu būdu „Šilavotas“ tapo Kazlų Rūdos etapo nugalėtojais bei triumfavo bendroje turnyrų įskaitoje. „Kazlų Rūdos šventė‘ 2024“ 3×3 krepšinio turnyre trečiąją vietą iškovojo „Hikvision“ krepšininkai atkakliame mūšyje 14:12 nugalėdami „GP“ ekipą. Abi mažojo finalo komandos, iškovojus trečią ir ketvirtą pozicijas, žvelgiant į bendros įskaitos perspektyvas neliūdėjo, nes „Hikvision“ bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, išstumdami iš jos „Full House“ krepšininkus. Ši ekipa bendroje įskaitoje liko ir be trečios pozicijos medalių. Jų vieton stojo „GP“ ekipa, kuri taipogi baigiamajame turnyre aplenkė minėtus varžovus taškais.

Šiame sezone Kazlų Rūdos savivaldybėje krepšinio aikštelėse turnyrus aplankė iš viso 29 komandos.