Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkai iš laikinosios sostinės grįžo su apdovanojimais

Šeštadienį jaukioje, istorinėje Kauno sporto halėje vyko badmintono turnyras „Everesta“, kurį organizavo laikinosios sostinės JSO badmintono klubas. Prie starto linijos keliose meistriškumo kategorijose bei skirtingose grupėse stojo per 120 badmintonininkų iš įvairių šalies kampelių. Į kovas įsiliejo ir Kazlų Rūdos sporto centro badmintono trenerio Igno Lukoševičiaus treniruojami motyvuoti ir atkakliai siekiantys tikslo sportininkai, Matas Revinskas ir Barbora Bieliauskaitė. Džiugu pažymėti, jog abu sporto centro badmintonininkai grįžo su apdovanojimais.

M.Revinskas, rungtyniavęs vienetuose, suaugusių grupėje „B“ divizione tapo čempionu. Kazlųrūdietis ketvirtfinalyje rezultatu 2:0 (21:17; 21:16) įveikė A.Kvedarausko badmintono klubui atstovaujantį A.Urboną, pusfinalyje taipogi sausu rezultatu 2:0 (21:7; 12:1) ant menčių paguldė panevėžietį E.Mackevičių ir didžiajame finale, po permainingos ir atkaklios kovos 2:1 (19:21; 21:17; 21:16) palaužė A.Rimkų (Kauno SK „Setas“).

Dviem medaliukais pasidabino Barbora Bieliauskaitė. Trečiąją vietą ji iškovojo suaugusių moterų „A“ divizione ir antrąją vietą laimėjo mišrių dvejetų kategorijoje. Šioje grupėje prieš varžovus ji kovojo kartu su treneriu Ignu Lukoševičiumi. Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkų duetas varžėsi suaugusių „C“ divizione. Jie laimėjo grupės varžybas, kuriose įveikė du varžovus ir finale susitiko su kito pogrupio nugalėtojų pora D.Dragūnu ir G.Mynionaite. Varžovams I.Lukoševičiaus ir B.Bieliauskaitės dvejetas nusileido tik po atkaklios kovos. Pirmąjį setą 21:15 laimėjo sporto centro badmintonininkai, tačiau antrajame 21:8 atsirevanšavo jau varžovai. Lemiamame sete Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkams pritrūko kelių taškelių, teko pripažinti D.Dragūno ir G.Mynionaitės pranašumą 18:21, na o bendras rezultatas  buvo 1:2.