Ši savaitė Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkams varžybų atžvilgiu išties intensyvi.

Per septynerias dienas T.Bietkio treniruojamai komandai numatytos trejos rungtynės – du RKL „B“ diviziono reguliaraus sezono mačai ir viena šio diviziono atkrintamųjų aštuntfinalio taurės turnyro akistata.

Pirmąsias savaitės trilogijos rungtynes Kazlų Rūdos komandos krepšininkai žaidė savoje aikštėje trečiadienio vakarą su jaunimo pagrindu sukomplektuota  Marijampolės sporto centro ekipa.

Nors abiejų komandų turnyrinės lentelės pozicijos diametraliai skyrėsi, pergalę „SC-Ataka“ pasiekė žaisdama ganėtinai „banguotai“. Suvalkijos sostinės krepšininkai įveikti 102:64 (21:16; 31:16; 29:16; 21:16).

Akistatos pradžioje keletą minučių teko luktelėti, kol „SC-Atakos“ krepšininkai deramai „prisišaudys“ ir pradės „demonstruoti madas“ rungtynėse.

Po pataikyto tolimo varžovų metimo dvikovos pradžioje, keletą minučių Marijampolės SC krepšininkai sugebėjo išlaikyti pirmaujančios komandos statusą (0:3; 6:7).

Tik po tikslaus J.Davniuko tritaškio, po to dvitaškį iš po krepšio pridedant M.Gelčiui, tuo pačiu pataisius pataikymo procentą ir kitiems komandos nariams, Kazlų Rūdos komandos pranašumas netrukus šoktelėjo 10 taškų – 17:7.

Tačiau, atlikus keletą keitimų, aikštės šeimininkų žaidimas kiek išsiderino ir varžovai iki kėlinuko pabaigos sumažino Kazlų Rūdos komandos persvarą  iki 5 taškų – 21:16.

Antros atkarpos pirmomis minutėmis Marijampolės krepšininkai, pataikydami tolimus metimus, sugebėjo ir persverti rezultatą 29:30.

Susizgribę „SC-Atakos“ krepšininkai neleido perimti varžovams iniciatyvos ir, padidinę apsukas, netrukus susigrąžino 10 taškų pranašumą, o iki kėlinio pabaigos jį padidino dar tiek pat – 52:32.

Juokauti nenusiteikę Kazlų Rūdos komandos krepšininkai dar labiau „atsuko“ koncentraciją trečio kėlinuko pirmomis minutėmis.

Aktyviau besigindami ir pereidami į greitas atakas T.Bietkio treniruojami krepšininkai vos per keletą minučių pranašumą padidino daugiau nei iki trisdešimties taškų – 67:35.

To pilnai pakako, kad Kazlų Rūdos ekipa galėtų ramiai užbaigti rungtynes ir iškovoti jau keturioliktą pergalę šiame sezone.

„SC-Atakos“ pergalę šiame mače vainikavo jauniausio Kazlų Rūdos krepšininko Armanto Chaladausko pataikytas tolimas metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

Nors Kazlų Rūdos ekipai šiose rungtynėse palyginus su varžovais ne itin sekėsi pataikyti tolimų metimų, tačiau jie gerokai pranoko marijampoliečius atakomis iš vidutinio nuotolio (48/37 (70,8 proc) vs 45/16 (35,5 proc).

Dar vienas, itin ryškus rodiklis, rodantis atotrūkį tarp ekipų buvo tas, kad Kazlų Rūdos komanda trigubai daugiau atliko rezultatyvių perdavimų – 33 vs 11, akivaizdžiai dominavo kovoje dėl kamuolių po krepšiu  – 49 vs 28.

Net šeši Kazlų Rūdos ekipos krepšininkai pelnė 10 ir daugiau taškų: M.Gelčius (18), J.Davniukas (16), A.Liepuonis (14), M.Sadauskas (13), E.Beržonskis (12), A.Rybelis (10).

Pastarasis krepšininkas kartu su J.Davniuku atliko po 8 rezultatyvius perdavimus. Apskritai naudingiausias šiame mače buvo Jaunius Davniukas, surinkęs 33 naudingumo balus.