Pergalių seriją iki trijų pratęsė RKL „B“ diviziono pirmenybėse debiutuojantys Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai.

Daugiau nei įtikinamu skirtumu 88:44 (18:5; 31:15; 23:8; 16:16) nukauta Alytaus „SRC-Dzūkijos“ ekipa.

Kazlų Rūdoje sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai įsivažiavo palaipsniui.

Nors pačiomis pirmomis rungtynių minutėmis „SC-Atakos“ krepšininkams gana sunkokai sekėsi rinkti taškus, tačiau ledai pralaužti buvo po keleto tolimų metimų ir jau sužaidus 10 minučių T.Bietkio treniruojama komanda turėjo dviženklį taškų pranašumą – 18:5.

Antrajame kėlinuke Kazlų Rūdos komandos persvara toliau grėsmingai augo ir jau po pirmos rungtynių dalies „SC-Atakos“ pranašumas nekėlė abejonių – 49:20.

Antra dvikovos pusė tebuvo formalumai, aikštės šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę dugiau nei 40 taškų skirtumu ir „B“ divizione B pogrupyje rungtyniaujantys krepšininkai šiuo metu yra vienvaldžiai jo lyderiai.

Rezultatyviausias šiame mače „SC-Atakos“ ekipoje buvo Jaunius Davniukas (12 taškų).

Net trys krepšininkai surinko po 10 taškų – Almantas Liepuonis, Mantas Gelčius, Rokas Grėbliūnas.

Įdomu pažymėti, kad tos dienos rungtynėse apskritai visi Kazlų Rūdos krepšininkai rinko taškus.

Naudingiausiai Kazlų Rūdos ekipoje rungtyniavo M.Gelčius ir J.Davniukas. Komandos lyderiai surinko po 20 naudingumo balų.