Krepšinis. Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai driokstelėjo rungtynėse su LKSK

RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio lyderiai Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai šeštadienį sporto centre nukalė dar vieną pergalę.

Šįkart po T.Bietkio treniruojamos komandos ratais pakliuvo LKSK ekipa. Žodžių į vatą nevynioję aikštės šeimininkai įveikė juos 67 taškų skirtumu – 111:44 (28:12; 23:8; 32:8; 28:16).

Visuose naudingumo komponentuose po šio mačo figūravo tik Kazlų Rūdos komandos krepšininkų pavardės.

Daugiausia naudingumo balų surinkęs Mantas Klezys (28 NB) sukaupė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Tarp rezultatyviausių krepšininkų buvo ir Adomas Rybelis. Jo kraitį sudarė taip pat 19 taškų.

Atkovotų kamuolių karaliumi buvo Mantas Gelčius, sugriebęs 12 kamuolių. Be kita ko „SC-Atakos“ vienas iš lyderių taip pat rungtyniavo itin naudingai – 27 NB.

7 rezultatyvius perdavimus atliko Ugnius Nikitinas, kurio statistikos grafoje puikavosi ir dublis – 10 pelnytų taškų.

Tiek pat taškų varžovams atseikėjo Jaunius Davniukas, 15 – pridėjo Mantas Gelčius, 11 – po kelerių savaičių pertraukos aikštėje pasirodęs taip pat vienas iš komandos lyderių Rokas Grėbliūnas.

Žvelgiant į komandinę statistiką, tai varžovai neprilygo aikštės šeimininkams nei kova dėl atšokusių kamuolių (63 vs 25), nei rezultatyviais perdavimais (25 vs 4).

Visus su rungtynėmis susijusius reikalus Kazlų Rūdos komanda sutvarkė iš esmės dar pirmame ketvirtyje.

Dar nesužaidus nei pusės kėlinuko, po greitų atakų, užbaigiant jas U.Nikitinui tiksliais metimais iš po krepšio ir pridedant A.Rybelio tolimą tikslų metimą, T.Bietkio treniruojamos komandos pranašumas augo kaip ant mielių – 14:4.

O likus rungtyniauti iki kėlinuko porai minučių, persvara šoktelėjo ir iki 20 taškų – 26:6. Grynesnio oro įkvėpti varžovai gavo tik atkarpos pabaigoje kiek sumažindami „SC-Atakos“ pranašumą – 28:12.

Tačiau tai buvo tik uodo įkandimas, nes antrame kėlinuke aikštės šeimininkų pranašumas be paliovos ir toliau augo. Artėjant pirmai dvikovos pusei prie pabaigos, po R.Grėbliūno taiklaus tolimo metimo, Kazlų Rūdos komandos persvara priartėjo ir prie 30 taškų ribos – 45:16.

Svečių triuškinimą pirmoje rungtynių pusėje taikliais baudos metimais užbaigė Mantas Klezys – 51:20.

Antroje rungtynių pusėje teliko viena intriga – ar Kazlų Rūdos komanda perkops per 100 taškų ir ar varžovai bus įveikti rekordiniu taškų skirtumu.

Kaip parodė dvikovos baigtis, šiame mače „SC-Ataka“ užfiksavo savo sezono pelnytų taškų rekordą. Jų T.Bietkio treniruojama komanda iš viso prišaudė 111.

Tiesa dar ir ta, kad šiame sezone iš visų žaistų savo rungtynių „SC-Ataka“ LKSK įveikė didžiausiu taškų skirtumu. Tai buvo jau 15-oji Kazlų Rūdos komandos pergalė.