Krepšinis. Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai nepagailėjo „Ryto-MRU-VKM“ ekipos

Po dvi savaites trukusios pertraukėlės vėl į kovų sūkurį sugrįžo RKL „B“ diviziono krepšinio pirmenybėse debiutuojanti Tomo Bietkio treniruojama Kazlų Rūdos „SC-Ataka“.

Šeštadienio popietę daugiau nei 30 taškų skirtumu nukautas Vilniaus „Rytas-MRU-VKM“.

89:57 (21:16; 21:7; 28:20; 19:14) – štai taip baigėsi akistata Kazlų Rūdoje su varžovais, kurių gretose buvo net 8 „dvimetriniai“ krepšininkai.

Jau ne pirmąkart „SC-Ataka“ įrodė, kad krepšinyje toli gražu ne viską lemia ūgis. Rungtynėse su varžovais Kazlų Rūdos komanda pranoko juos beveik visais komponentais: ir tiksliau atakavo krepšį iš bet kokio atstumo, atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (27 vs 13), netgi laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39 vs 26).

Malonu pažymėti, kad „SC-Atakoje“ pasižymėjo visi krepšininkai.

Na, o daugiausia buvo linksniuojamas Almantas Liepuonis, kuris surinko 20 taškų ir 24 naudingumo balus.

Daugiausia kamuolių atkovojo Einaras Beržonskis (8 atkovoti kamuoliai). Net 8 rezultatyvius perdavimus atliko Mantas Sadauskas.

Solidžiai taškais  ir kitais komponentais prie komandos prisidėjo Jaunius Davniukas (17 taškų) ir Rokas Grėbliūnas (12 taškų).

Intriga rungtynėse su vilniečiais tetruko kiek daugiau nei pusantro kėlinuko.

Po apylygės rungtynių pradžios, kuomet rezultatas švieslentėje buvo 4:4, aikštės šeimininkai truktelėjo ir priartėjo prie dviženklio pranašumo – 15:6.

Varžovai buvo priversti imti minutės pertraukėlę, tačiau vilniečiai po jos nuo Kazlų Rūdos komandos į savo krepšį sulaukė dar keturių taškų – 19:6.

Vis dėlto iki kėlinio pabaigos vilniečiams pavyko priartėti prie „SC-Atakos“ ir sumažinti skirtumą iki 5 taškų – 21:16.

Antros atkarpos pirmomis minutėmis niekaip nepavyko Kazlų Rūdos komandai pralaužti ledų. „Rytas-MRU-VKM“ buvo sumažinęs skirtumą iki 3 taškų – 21:18, tačiau netrukus tiksliais metimais pasižymėjo Rokas Grėbliūnas, po to Almantas Liepuonis ir aikštės šeimininkų persvara šoktelėjo iki 10 taškų – 28:18.

Nuo tos akimirkos „SC-Ataka“ tapo nesustabdoma, Kazlų Rūdos komandos pranašumas tik augo. Jau po pirmos rungtynių dalies aikštės šeimininkai pirmavo beveik 20 taškų skirtumu – 42:23.

Na, o antroje rungtynių pusėje toliau išliekantis solidesnis Kazlų Rūdos komandos žaidimas atsispindėjo ir švieslentės skaičiuose.

„SC-Atakos“ pranašumas nekėlė jokių abejonių. Į turnyrinę lentelę T.Bietkio treniruojama ekipa brūkštelėjo septintą pergalę iš aštuonių galimų ir naujuosius metus Kazlų Rūdos komanda pasitiks būdama grupės lydere.