Krepšinis. Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai toliau rungtyniauja be pralaimėjimų

Puikią sportinę formą ir iš to išplaukiančius rezultatus toliau demonstruoja RKL „B“ diviziono debiutantė Kazlų Rūdos „SC-Ataka“.

Šeštadienį iškovota jau penktoji pergalė iš tiek pat galimų. Tądien po „SC-Atakos“ ratais pakliuvo LKSK ekipa. Varžovai savoje aikštėje įveikti rezultatu 89:42 (21:11; 24:8; 25:12; 19:11).

Rungtynes Kazlų Rūdos komanda pradėjo sausa atkarpa 6:0, tačiau po poros klaidų puolime ir nepataikytų metimų, aikštės šeimininkai buvo sumažinę „SC-Atakos“ pranašumą – 8:7. Tuo intriga ir baigėsi.

Po R.Grėbliūno pataikyto tolimo metimo, o vėlesnėmis pirmo kėlinuko minutėmis dar poros Kazlų Rūdos krepšininkų tritaškių „SC-Ataka“ pradėjo grėsmingai tolti ir jau pirmo kėlinuko pabaigoje įgijo 10 taškų persvarą – 21:11.

Kur kas solidžiau pradėjusi antrą kėlinuką Kazlų Rūdos komanda surengė keletą greitų reidų ir pranašumą dar labiau padidino – 30:14.

LKSK komanda buvo priversta prašytis minutės pertraukėlės, tačiau po jos vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė.

Solidesnį žaidimą demonstravusi Kazlų Rūdos komanda tik tolo nuo varžovų ir po pirmos dvikovos dalies pirmavo 46:19.

Antroje rungtynių pusėje „SC-Ataka“ netruko įveikti ir trisdešimties taškų pranašumo ribą – 56:24. Po trijų kėlinių „B“ diviziono lyderė pirmavo 70:31, na paskutinėje rungtynių dalyje varžovus stumtelėjo į dar gilesnę duobę.

Kazlų Rūdos komandoje šiame mače beveik visi krepšininkai rinko taškus.

Daugiausia jų Roko Grėbliūno sąskaitoje – 23. 14 taškų pridėjo Mantas Gelčius, 13 – Jaunius Davniukas, 11 – Mantas Brazauskas.

Net 11 rezultatyvių perdavimų rungtynėse atliko Mantas Sadauskas, 14 atkovotų kamuolių – M.Gelčiaus sąskaitoje.

Naudingumu šiame mače išsiskyrė mūsų jau minėtas M.Gelčius (28 NB), taip pat M.Sadauskas (26 NB) ir R.Grėbliūnas (24 NB).