Krepšinis. Pirmąsias namų rungtynes Kazlų Rūdos „SC-Ataka“ pradėjo pergalingai

Puikius pirmuosius rezultatus RKL „B“ divizione demonstruoja Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai, kurie po praėjusį savaitgalį Kaišiadoryse vykusių rungtynių triuškinančiu skirtumu 81:48 (23:8; 12:14; 16:13; 30:13) įveikę aikštės šeimininkus „Savingės“ krepšininkus, šeštadienio popietę Kazlų Rūdoje pirmosiose namų rungtynėse iškovojo taip pat pergalę.

Savoje aikštėje po itin atkaklių rungtynių įveikti Anykščių „Anykščiai“. Dvikova baigėsi rezultatu 76:71 (27:21; 16:22: 12:12; 21:16).

„SC-Atakos“ krepšininkai pirmavo šiame mače nuo pat pirmų minučių ir didžiąją jo dalį, tačiau nuo varžovų atitrūkti vis nepavykdavo.

Atkaklūs anykštėnai vis lipdavo Kazlų Rūdos komandai ant kulnų. Po pirmos atkarpos turėjusiems 6 taškų pranašumą „SC-Atakos“ krepšininkams, dar nesibaigus pirmai dvikovos pusei jo išlaikyti nepavyko.

Paskutinėmis antro kėlinuko sekundėmis Anykščių krepšininkų švystelėtas tritaškis reiškė, kad antrąją susitikimo dalį abi komandos pradės turėdamos tokią pačią startinę poziciją – 43:43.

Nepaaiškėjo lyderiaujanti komanda ir po trijų kėlinukų – 55:55.

Lemiamą atkarpą sėkmingiau sužaidė Kazlų Rūdos komanda. Taiklus Jauniaus Davniuko metimas iš vidutinio nuotolio pro varžovo rankas, likus rungtyniauti apie pusę minutės, padėjo tašką rungtynėse ir „SC-Ataka“ iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Kazlų Rūdos ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jaunius Davniukas (18 taškų), Rokas Grėbliūnas (16 taškų) ir Mantas Sadauskas (15 taškų).

Viso mačo krūvį atlaikęs M.Sadauskas atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.

J.Davniukas ir R.Grėbliūnas surinko po 24 naudingumo balus. Tiesa, Kazlų Rūdos komandoje šįkart nebuvo vieno iš lyderių Ugniaus Nikitino.