Krepšinis. Po poros savaičių pertraukos į RKL „B“ divizione mūšius atnaujino „SC-Ataka“

Penktadienio vakarą Kazlų Rūdos sporto centro salėje vėl į kovų sūkurį RKL „B“ diviziono pirmenybėse įsiliejo vieni iš jų lyderių „SC-Atakos“ krepšininkai.

Atsakomosiose antrojo rato rungtynėse T.Bietkio vadovaujama komanda susitiko su Kaišiadorių „Savinge“.

Svečiai buvo įveikti be didesnių problemų. Dvikova baigėsi rezultatu 101:58 (21:10; 34:12; 19:18; 27:18).

Įspūdingas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė vienas iš komandos lyderių Jaunius Davniukas, kuris surinko 24 taškus ir 30 naudingumo balų.

Jis neprametė nei vieno metimo, atakuodamas krepšį iš vidutinio nuotolio. Visi skrieję 9 metimai pasiekė tikslą!

Vos vienu naudingumo balu mažiau surinko Mantas Gelčius (29 NB). Jis karaliavo po krepšiu (atkovojo 12 kamuolių) ir atliko 5 rezultatyvius kamuolius ir surinko 13 taškų.

15 taškų prisidėjo Adomas Rybelis, dubliais pasižymėjo Mantas Klezys (12 taškų) ir Lukas Balčiūnas (10 taškų).

Kazlų Rūdos ekipa kelionę pergalės link pradėjo jau nuo pat starto linijos. Iš pradžių aikštės šeimininkai po taiklių poros M.Gelčiaus baudos metimų, rezultatyvios atakos ir tolimo tikslaus J.Davniuko metimo išsiveržė į priekį 7:2, na o po sėkmingo Adomo Rybelio įsiliejimo į žaidimą ir jo keletos iš eilės pelnytų taškų Kazlų Rūdos ekipos persvara tapo dviženkle – 15:4.

Šį pranašumą „SC-Ataka“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 21:10.

Antrą atkarpą taikliais dviem tolimais šūviais pradėję Kazlų Rūdos krepšininkai iškart privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės, tačiau tai negelbėjo ir solidesnį žaidimą demonstravę aikštės šeimininkai, įpusėjus antram kėlinukui, po Manto Sadausko tolimo metimo, perkopė ir 20 taškų pranašumo ribą – 36:15.

Kaišiadoriečiai vos spėjo išsimetinėti kamuolį nuo galinės linijos po taiklių „SC -Atakos“ metimų ir paskesnių epizodų metu.

Pirmąją rungtynių dalį Kazlų Rūdos komanda baigė susikraudama itin solidžią persvarą. Po Luko Balčiūno švystelėto tritaškio paskutinės atakos metu, švieslentėje tvykstelėjo – 55:22.

Esminis darbas jau buvo padarytas pirmoje dvikovos pusėje ir antroje jos dalyje reikėjo pernelyg nesidraskant taupyti jėgas būsimai dvikovai šeštadieniui su alytiškiais.

Trečios atkarpos metu Kazlų Rūdos ekipa neprisileido svečių arčiau nei turėjo sukauptą pranašumą, na o ketvirtoji dvikovos dalis tapo įsimintina tuo, kad aikštėje pasirodęs septyniolikmetis Armantas Chaladauskas švystelėjo net tris iš eilės tolimus metimus, po kurių „B“ diviziono lyderių persvara dar labiau ūgtelėjo.

Kazlų Rūdos komanda, laimėjusi dvikovą daugiau nei 40 taškų skirtumu, brūkštelėjo į turnyrinę lentelę jau 12-ąją pergalę.