Rungtys: atsilenkimai, atsispaudimai, šuoliukai per šepečio kotą, pritūpimai, kojų pritraukimai, “lenta”. Dalyvių registracija iki balandžio 12 d. Kaip registruotis…?

Pasikvieskite į draugus facebook’e Kazlų Rūdos sportą, parašykite žinutėje vardą, pavardę ir nurodykite amžių.

Mes sukursime balandžio 13-15 dienomis varžybų dalyvių grupę facebook paskyroje ir lauksime balandžio 16-30 dienomis Jūsų atliekamų pratimų namų sąlygomis video. Suformuotoje grupėje galėsite siųsti po vienos rungties video. Tam turėsite net dvi savaites. Jeigu manote, kad pagerinote rezultatą, galėsite dar kartą siųsti video. Taigi, vienai rungčiai turėsite du bandymus.

Dalyvių amžiaus grupės – 7-9, 10-12, 13-15, 16-19, 20-30 ir 30+. Dalyvauti gali berniukai, mergaitės, vaikinai, merginos, vyrai, moterys. Informacija tel. 868549283

Nugalėtojus ir prizininkus nustatysime dvejose grupėse – pagal amžių ir absoliučioje įskaitoje.

Nugalėtojų ir prizininkų nustatymo tvarka pagal amžių: už kiekvieną rungtį skiriama maksimaliai 20 taškų. Už pirmą vietą – 20, už antrą 19 ir t.t. Nugalėtoju bus skelbiamas daugiausia taškų surinkęs dalyvis.

Absoliutaus nugalėtojo nustatymo tvarka: visų dalyvių rezultatai skaičiuojami bendroje įskaitoje. Už kiekvieną rungtį skiriama maksimaliai 20 taškų. Už pirmą vietą – 20, už antrą 19 ir t.t. Nugalėtoju bus skelbiamas daugiausia taškų surinkęs dalyvis.