Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena Kazlų Rūdoje paženklinta 7×7 futbolo turnyru

Jau ne vienerius metus sėkmingai besitęsiantis Marijampolės apskrities futbolo federacijos (MAFF) ir Kazlų Rūdos sporto centro bendradarbiavimas toliau duoda savų vaisių. Abipusės pagalbos pagrindu rengiamos salės futbolo pirmenybės, futbolo turnyrai. Ne išimtis buvo ir liepos 6-oji. Tądien mūsų šalies valstybinė šventė, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, buvo paženklinta surengiant futbolo mėgėjams skirtą 7×7 futbolo turnyrą.

Nepaisant merkiančio lietaus, Kazlų Rūdos miesto futbolo stadione ant natūralios vejos jėgas išmėgino trijų apskrities savivaldybių keturios futbolo komandos. Be šeimininkų, Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ jaunimo pagrindu suformuotos komandos, dėl turnyro trofėjų taipogi varžėsi Marijampolės „Šešupės“, Marijampolės r. „Liūtų“ ir Kalvarijos „Katapulto“ ekipos. Šis futbolo renginys tuo pačiu buvo ir įskaitinis, žymintis futbolo turnyrų ciklo, skirto trečiuosius metus skaičiuosiančio „Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti“, pradžią. Tai reiškia, kad komandoms, dalyvavusioms turnyre, buvo skaičiuojami įskaitiniai taškai. Turnyro nugalėtoja, be organizatorių įsteigtų prizų, gavo įskaitinius 6 taškus, antrąją vietą užėmusi ekipa – 5 taškus ir t.t.

Sėkmingiausiai 7×7 futbolo turnyras, skirtas „Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti“ susiklostė Marijampolės „Šešupės“ futbolininkams. Jie įveikė visas tris kliūčių ruože pasirodžiusias komandas. Jau pirmame turnyro mače marijampoliečiai sausu rezultatu 3:0 pranoko Kalvarijos „Katapultas“, antroje akistatoje, taipogi nepraleisdami nei vieno įvarčio šešupiečiai sausus rezultatu 4:0 nukovė Marijampolės r. „Liūtus“. Na ir paskutiniame turnyro mače Suvalkijos sostinės futbolininkai įrodė pranašumą rezultatu 3:1 įveikdami šeimininkų Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdą“.

Antrąją vietą šiame turnyre iškovojo Marijampolės r. „Liūtai“. Jie turnyre surinko dvi pergales iš trijų galimų. Nusileidę tik turnyro nugalėtojams, „Liūtai“ minimalia persvara 1:0 įveikė Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdą“ ir rezultatu net 7:0 suvarpė Kalvarijos „Katapultų“ vartus.

Trečia pozicija atiteko Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdai“. D.Gabuževičiaus treniruojama komanda tris taškus į turnyrinę lentelę brūkštelėjo rezultatu 3:1 įveikdami Kalvarijos „Katapultas“.

Organizatorių įsteigti apdovanojimai iškeliavo ne tik komandai nugalėtojai bei prizininkėms, bet ir individualiai turnyre pasižymėjusiems futbolininkams. Geriausiu futbolo turnyro, „Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti“, vartininku pripažintas vos vieną įvartį praleidęs Marijampolės „Šešupės“ vartininkas Ernestas Stepšys. Geriausio gynėjo nominacija teko aktyviai su Kazlų Rūdos jaunimu besidarbuojančiam, rodančiam puikų pavyzdį, „Kazlų Rūdos“ treneriui D.Gabuževičiui. Na, o rezultatyviausiu turnyre tapo „Šešupės“ futbolininkas Martynas Galeckas. Iš 10 visame turnyre muštų komandos įvarčių, jis varžovams atseikėjo šešis.

 

Turnyrinė lentelė