Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse dvivaldystė

Sekmadienį sporto centro salėje karaliavo salės futbolas. Tądien vyko Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių antrojo turo susitikimai. Sužaistos trejos rungtynės, kurių metu iš viso buvo įmušta trys dešimtys įvarčių. Trys komandos futbolo aikštę paliko pakiliomis nuotaikomis, kitoms trims teko nuryti karčią piliulę ir išsigydžius pralaimėjimo žaizdas viltis taškų jau rungtynėse, kurios vyks po Naujųjų metų.

Antrojo turo trilogija prasidėjo „INTER“ ir Kalvarijos „Kofo“ akistata. Pirmųjų kregždžių kalvarijiečiai sulaukė dar neįpusėjus pirmam kėliniui. Per dvi-tris minutes į N.Kardoko ginamus vartus subyrėjo trys įvarčiai. Pirmasis 7-ąją minutę įskriejo nuo savos komandos futbolininko, o po to taiklius šūvius paleido N.Karsokas ir M.Gacevičius. Vos perlipus kėlinukui į antrą pusę, taikliai gaiduką spustelėjo dar M.Minevičius. Į šią keturių įvarčių plejadą 12-ąją minutę teatsakė tik pats „Kofo“ komandos vartininkas N.Kardokas. Taip komandos iškeliavo ilsėtis į didžiąją pertrauką rezultatui švieslentėje esant 4:1.

Antrajame kėlinyje toliau dominavo „INTER“ futbolininkai, kurie smaginosi mušdami į Kalvarijos komandos vartus dar keturis įvarčius. Iš Marijampolės, Kauno ir Alytaus futbolininkų suburta komanda šventė užtikrintą pergalę 8:1 ir į turnyrinę lentelę įsirašė pirmąjį tritaškį.

Antrajame mače susikibo „Savi“ ir „Liūtai“. Kaip ir praėjusio turo rungtynėse, Marijampolės r. „Liūtų“ futbolininkai parodė, kad parako jiems užtenka geram kėliniui, o toliau kaip sakoma, „kaip Dievas duos…“. Taigi, voratinkliai vartų kampuose buvo išvalyti pirmiausia „Savi“ komandoje. 13-ąją minutę prie pat Kazlų Rūdos komandos vartų atsikovojęs kamuolį M.Buividavičius pasiuntė čia pat jį į E.Vyšniausko ginamus vartus, išvesdamas „Liūtus“ priekin 1:0, o vos po minutės pranašumą padvigubino kamuolį po vartų skersiniu vienu lietimu pakišęs D.Ručinskas  – 2:0.

Antrajame kėlinyje viskas vertėsi aukštyn kojomis. Jau pirmomis jo minutėmis Kazlų Rūdos komandos futbolininkai ne tik panaikino dviejų įvarčių deficitą, bet ir išsiveržė į priekį. 21-ąją minutę rezultatą sušvelnino K.Besarabovas, po poros minučių jį išlygino A.Blaškevičius, o 24-ąją minutę  nuo 6 m atžymos jį persvėrė K.Kleiva – 3:2. Po šios šokoterapijos „Liūtai“ taip ir neatsigavo. Besibaigiant rungtynėms, „Savi“ futbolininkai paskutinėmis jų minutėmis varžovams atseikėjo dar tris įvarčius. Marijampolės rajono komanda tegalėjo guostis tik 40-ąją minutę V.Dembinsko tiksliu baudiniu nuo 10 m  atžymos. Galutinis rezultatas 6:3 ir trys taškai „Savi“ kišenėn.

Na ir trečiasis turo „pasimatymas“ buvo tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ir Marijampolės „Niekur nežaidę“ komandų. Iš pirmo žvilgsnio tikėtąsi išties intriguojančių rungtynių, atkaklios kovos. Ji buvo. Bet tik gerą kėlinį. Tiesa, tos dienos rungtynėse Kazlų Rūdos komandoje negalėjo pasirodyti išties daug potencialo duodantys R.Mačežinskas, H.Serbenta. Jų jėgos pritrūko. I.Raštučio tos dienos mače „Kazlų Rūdai“ neužteko.

Pirmajame kėlinyje marijampoliečius priekin dar 4-ąją minutę išvedė A.Lekeckas, tačiau jau po minutės kamuolį iš savų vartų tinklo traukė „Niekur nežaidę“ vartininkas. Rezultatą lygino, po I.Raštučio perdavimo, T.Kvietkauskas. Lygiava truko kiek daugiau nei pusę kėlinio. 12-ąją minutę Marijampolės ekipą į priekį išvedė P.Kuconis – 2:1. Pirmoji dvikovos dalis taip ir baigėsi ir didžioji intriga rodėsi laukia tik priešakyje. Vis dėlto savo dominavimą įvarčiais įrodinėjo „Niekur nežaidę“ futbolininkai. Prie Kazlų Rūdos komandos vartų juodas debesis užslinko 25-27 rungtynių minutėmis. Tuomet krito vienas po kito įvarčiai, išauginę marijampoliečių pranašumą iki 5:1. Kontrargumentų „Kazlų Rūda“ nelabai ir turėjo, „Niekur nežaidę“ rungtynių pabaigoje pasiuntė dar tris tikslius smūgius, į savuosius praleisdami vienu mažiau. Marijampolės komanda, iškovojusi užtikrintą pergalę 8:3, šiuo metu pirmenybėse, po dviejų turų, kartu su Kazlų Rūdos „Savi“ futbolininkais lyderiauja.