Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse paaiškėjo finalų dalyviai

Praėjusį sekmadienį Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse buvo sužaisti paskutinieji septintojo turo mačai, po kurių galutinai paaiškėjo, kurios komandos šiame sezone varžysis dėl čempiono titulo, kas iš jų grumsis paguodos finale, rungtynėse dėl trečios vietos. Aišku viena, kad šįmet turėsime naujuosius čempionus, nes praėjusių metų nugalėtojai INTER futbolininkai į didįjį finalą nepateko. Jame varžysis reguliarųjį sezoną laimėjusi Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ su antroje vietoje finišavusiais Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkais. Na, o kovoje dėl trečios vietos susikaus INTER ir šių pirmenybių debiutantai Prienų r. „Ringis“.

Iš trijų sekmadienį vykusių rungtynių įvyko dvejos. Ramybę užsitikrinę dėl vietos mažajame finale INTER futbolininkai nesugebėjo susirinkti paskutinėms turo rungtynėms su Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda B“ jaunimu, todėl pastariesiems buvo užskaityta techninė pergalė rezultatu 3:0. Pirmosios tądien vykusios rungtynės buvo tarp Marijampolės „Niekur nežaidę“ ir FK KOFAS komandų. Nei vienai iš jų tas mačas lemtingo poveikio neturėjo. 40 minučių pabėgioti aikštėje ir pasirinkti taškų buvo tiesiog garbės reikalas. Praėjusių metų finalininkai marijampoliškiai matyt maksimalios motyvacijos šiame mače neturėjo. Nors po 3-ąją minutę D.Pudžemio, 5-ąją N.Vaitiekūno ir 7-ąją D.Kazlausko mušamų įvarčių jie ir išsiveržė priekin greitai ir užtikrintai 3:0, vos per penkias šešias minutes atgalios gavo keturis įvarčius, po kurių priekyje jau buvo FK KOFAS komanda. Didelių problemų išlyginti rezultato „Niekur nežaidę“ futbolininkams tai nesudarė. Rezultatą lygino vėl įvartį mušęs Marijampolės komandos vartininkas – 4:4, tačiau pagauti azarto FK KOFAS, po T.Bagdono taiklaus smūgio, vėl išsiveržė priekin – 5:4. Pirmame kėlinyje „Niekur nežaidę“ dar kartą spėjo išlyginti rezultatą 5:5, ir visus baigiamuosius štrichus nukėlė antrai rungtynių daliai.

Antrame kėlinyje FK KOFAS ambicijos nesikeitė. Nors iki kėlinio vidurio, po P.Kuconio ir D.Omilevičiaus  taiklių smūgių, marijampoliečiai įgijo poros įvarčių pranašumą, o 33-ąją minutę šovus A.Valukoniui rezultatas tapo jau 8:5, per likusį laiką FK KOFAS sugebėjo tiek pat atsišaudyti. Po dviejų K.Kardoko ir vieno T.Bagdono įvarčių rezultatas vėl buvo išlygintas, o paskutinėmis rungtynių sekundėmis šios komandos futbolininkai vos neišplėšė pergalės. Tuomet aukšta trajektorija skriejusį kamuolį K.Kardokas atsidūręs prie varžovų vartų galva mėgino nukreipti į vartus, tačiau kamuolys pataikė į skersinį. Taigi, užfiksuotos kovingos, rezultatyvios lygiosios – 8:8.

Kur kas kitokios svarbos buvo paskutinis reguliaraus sezono mačas tarp Prienų r. „Ringis“ ir Kybartų „Jaunystė“ futbolininkų. Tai buvo rungtynės dėl paskutinio kelialapio į mažąjį finalą. „Ringiui“ užteko lygiųjų, kybartiškiams reikėjo tik pergalės. Akimirkai tokį foną „Jaunystės“ komanda buvo sukūrusi, kuomet po 3-ąją minutę prasileisto įvarčio, 8-ąją minutę rezultatą lygino D.Ryckis, o čia pat po minutės J.Česlauskas išvedė Kybartų ekipą priekin 2:1. Šis pakylėjimas „Jaunystės“ stovykloje pernelyg ilgai neužsitęsė, 14-ąją minutę rezultatą išlygino G.Vaitulevičius – 2:2. Pirmame kėlinyje daugiau nei viena iš ekipų nepasižymėjo ir visas viltis „Jaunystė“ nukėlė antram kėliniui.

Jau šios rungtynių dalies pradžioje įvarčių deficitas kybartiškiams padidėjo, nes 23-ąją minutę „Ringio“ komandą į priekį išvedė G.Vaitulevičius – 3:2. Prienų rajono futbolininkai toliau turėjo didesnę rungtynių kontrolę ir ilgainiui tai įrodinėjo įvarčiais. Rungtynėms einant link pabaigos 34-ąją minutę pasižymėjo K.Čyžius, o 36-ąją G.Vaitulevičius ir „Ringis“ persvara išaugo iki 3 įvarčių – 5:2. Kybartų futbolininkams taip ir nepavyko išsigelbėti, Prienų r. komanda šventė pergalę 6:4 ir surinkusi galutinėje įskaitoje 9 taškus ji užėmė ketvirtą poziciją, kuri garantuoja paskutines sezono rungtynes dėl trečios vietos.