Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse pirmauja „Niekur nežaidę“ futbolininkai

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės įgavo pagreitį. Sekmadienį sporto centro salėje buvo sužaistos trejos trečiojo turo rungtynės, po kurių vienvaldžiais pirmenybių lyderiais ir toliau išlieka visus tris susitikimus laimėję Marijampolės „Niekur nežaidę“, na o kitame turnyrinės lentelės gale taškų skonio vis dar lieka nepajutusios Kalvarijos „Kofo“ ir Marijampolės r. „Liūtų“ ekipos.

Pastaroji komanda sekmadienį ir pradėjo trečio turo karuselę prieš INTER futbolininkus. Trejų turų tendencijos rodo, kad „Liūtų“ futbolininkai kol kas darosi panašūs į „pusantro kėlinio“ komandą. Jau ne pirmose rungtynėse Marijampolės rajono futbolininkai demonstruoja, kad prieš bet kokį varžovą gali rungtyniauti niekuo nenusileisdami, tačiau parako šiam degimui palaikyti užtenka paprastai kiek daugiau nei kėliniui. Taip nutiko ir šįkart. Nors pirmasis įvartis dar 15-ąją pirmo kėlinio minutę krito į „Liūtų“ vartus, kuomet kamuolys pasiekė vartų tinklą „nuo savo žaidėjo“, ši „neteisybė“ buvo greitai ištaisyta. Dar 17-ąją minutę rezultatą išlygino A.Uleckas, o antrojo kėlinio pradžioje V.Dembinskas tiksliu smūgiu į priekį išvedė jau savąją komandą – 2:1. Toks galimas trijų taškų vertės aromatas kuteno Marijampolės rajono futbolininkams nosis iki antro kėlinio vidurio. Tuomet INTER komandai rezultatą išlygino kiek kuriozinį įvartį mušęs M.Minevičius. Akimirką prieš šį įvartį šio darbo vos nepadarė „Liūtų“ vartininkas, kurio „neklausė“ kamuolys ir mėginant šios pozicijos futbolininkui jį užfiksuoti, jis vos nekirto vartų linijos. Šiaip ne taip kamuolį iškrapštęs ir atsikratęs jo vartininkas jau buvo bejėgis, kai kamuolį patūnojęs perėmė M.Minevičius ir kaip jau minėjome atstatė rungtynių pusiausvyrą  – 2:2.

Rodėsi, kad motyvų pakovoti ir dėl taško „Liūtai“ turėjo išties nemažai, tačiau kuo toliau, tuo sunkiau jiems sekėsi „laikytis“ rungtynėse, o paskutinės penkios jų minutės buvo tikras košmaras Marijampolės rajono komandai. Baigiamojoje rungtynių fazėję INTER paleido įvarčių krušą. Iš vartų tinklo „Liūtams“ teko kamuolį traukti net penkis kartus. Tris įvarčius atseikėjo M.Minevičius, po įvartį pridėjo N.Karsokas ir R.Karsokas, o INTER šventė antrą pergalę, varžovus įveikdami 7:2.

Trimis taškais turnyrinę lentelę papildė ir vieni iš šių pirmenybių favoritų Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkai. Jie gana nelengvose rungtynėse sausu rezultatu 3:0 įveikė taipogi dviem pergalėmis pirmenybes lig tol pradėjusią Kazlų Rūdos „Savi“ komandą. Marijampoliečiai ledus pralaužė dar nesužaidus nei pusę kėlinio. Tą pačią 8-ąją minutę į Kazlų Rūdos komandos vartus krito du įvarčiai. Pasižymėjo T.Janušauskas ir P.Kuconis. Nemažai progų prie marijampoliškių vartų kūrėsi ir Kazlų Rūdos komanda, tačiau tądien „Savi“ šaudė tuščiais šoviniais. Nei vienas susikurtas epizodas nevirto įvarčiu. Tuo tarpu „Niekur nežaidę“ futbolininkai sugebėjo atrakinti Kazlų Rūdos komandos vartus ir trečiąkart. 32 – ąją minutę tai padarė S.Venckevičius. „Savi“ futbolininkams lengviau buvo rinkti geltonas korteles nei mušti įvarčius. Tokio teisėjo verdikto rungtynėse buvo sulaukę trys Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Taigi, pergalę šventė „Niekur nežaidę“, o revanšo lūkesčius „Savi“ futbolininkams teko atidėti antrajam ratui.

Trečiąjį turą uždarė akistata tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ ir Kalvarijos „Kofo“ komandų. Brolių Igno ir Tomo Raštučių vedinos Kazlų Rūdos komandos užmojai žvelgiant į pirmąsias rungtynių minutes buvo išties grėsmingi. Jau 1-ąją minutę į kalvarijiečių vartų tinklą kamuolį įsegė T.Raštutis, o čia pat, jau sekančios atakos metu Kazlų Rūdos komandos pranašumą padvigubino Ignas Raštutis – 2:0. Keletui minučių laikinai ramybei palikus varžovų vartus, aikštės šeimininkai vėl pasižymėjo pora kartų. 6-ąją minutę „Kazlų Rūdos“ persvarą didino I.Raštutis, o dar kartą kalvarijiečiai traukė kamuolį iš tinklo, kuomet jį ten paliko T.Kvietkauskas. Tokia tendencija mušant įvarčius, ko gero būtų buvę galima jų sulaukti ir ne vienos dešimties, tačiau Kazlų Rūdos komandos futbolininkai kiek atsipalaidavo ir tai jiems kainavo pora praleistų įvarčių. „Kofas“ buvo sumažinęs rezultatą iki 4:2. Vis dėlto daugiau varžovų Kazlų Rūda neprisileido. 4 įvarčių pranašumą aikštės šeimininkų komandai sugrąžino tiksliais smūgiais pasižymėję T.Raštutis ir H.Serbenta – 6:2. O rungtyniauti buvo likusios beveik 8 minutės. Šioje rungtynių fazėje „Kazlų Rūdos“ komanda pasižymėjo dar tris kartus, į savuosius vartus praleisdami vieną įvartį. Aikštės šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę 9:3.