Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse toliau dominuoja „Niekur nežaidę“

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių reguliarusis sezonas artėja prie pusiaukelės. Sekmadienį sporto centre buvo sužaistos dar trejos ketvirtojo turo rungtynės. Jau pirmame mače susikibo lyderiaujančios šiame sezone komandos – trimis pergalėmis iš eilės pirmenybes pradėję Marijampolės „Niekur nežaidę“ ir viena pergale mažiau turėję INTER futbolininkai. Greitas žaidimas, atkakli rodos lygiaverčių komandų dvikova, emocijų pliūpsniai buvo kertiniai šių rungtynių raktažodžiai. Iki pirmo kėlinio vidurio abi ekipos turėjo susikūrusios progų, tačiau jų neišnaudojo. Pirmi prisišaudė Marijampolės futbolininkai. 15-ąją minutę į varžovų vartų tinklą kamuolį pasiuntė D.Kazlauskas, išvesdamas „Niekur nežaidę“ futbolininkus į priekį 1:0. Antrojo kėlinio pradžioje marijampoliečių persvarą padvigubino T.Janušauskas – 2:0. Susidarė įspūdis, kad „Niekur nežaidę“ užkariaus varžovų plotus ir nusiraškys užtikrintą tritaškį, tačiau INTER ginklų sudėti neketino. 28-ąją minutę intrigą į rungtynes grąžino 6 m baudinį realizavęs A.Spelman – 2:1. Toliau sekė ir aštresnių emocijų bangelė, kuri brangiau kainavo INTER futbolininkams, nes už pora paeiliui gautų geltonų kortelių aikštę buvo priverstas palikti R.Karsokas. Naudos iš šios situacijos daugiau matyt išpešė marijampoliečiai, pasižymėję trečiu įvarčiu į INTER vartus – 3:1. Pastarieji futbolininkai vilčių nelaidojo. Komandai kovinę dvasią sugrąžino rezultatą vėl švelnindamas M.Minevičius – 3:2. Visgi INTER futbolininkai „neištempė“, rungtynių pabaigoje pradėjo kristi vienas po kito įvarčiai į jų vartus. „Niekur nežaidę“ komandoje dubliais pasižymėjo J.Paškauskas, S.Venckevičius. „Niekur nežaidę“ užsitikrino pergalę 7:3 ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Ne ką mažiau intriguojantis mačas vyko ir tarp taškų badą išgyvenančių Kalvarijos „Kofo“ ir Marijampolės r. „Liūtų“. Kaip rodė dvikovos eiga, alkanesni buvo kalvarijiečiai. Tą pačią 5-ąją rungtynių minutę „Liūtų“ vartininkas traukė kamuolį iš savų vartų tinklo du kartus. Pasižymėjo A.Ručys ir T.Puzara – 2:0. Marijampolės r. futbolininkams, skirtingai nei ankstesniuose turuose, atsišaudyti įvarčiais bent pirmame kėlinyje niekaip nepavyko. Negana to, paskutinę minutę „Kofo“ pranašumą dar labiau padidino K.Micuta, o antro kėlinio pačioje pradžioje į vartų tinklą kamuolį „įšovė“ A.Ručys – 4:0. Nors kėlinio viduryje intrigą mače grąžino „Liūtams“ švelninant rezultatą E.Norkevičius ir M.Arbačiauskas, tačiau kaip rodė dvikovos visuma, tos dienos rungtynėse buvo panaudota visa amunicija. Na, o kalvarijiečių pergalę paskutinę rungtynių minutę įtvirtino A.Ručys  – 5:2.

Trijų dalių salės futbolo epopėją užbaigė Kazlų Rūdos derbis tarp „Kazlų Rūda“ ir „Savi“ futbolininkų. „Kazlų Rūdos“ komanda metė visas turėtas pajėgas. Į komandos taškų medžioklę stojo broliai Ignas ir Tomas Raštučiai, į puolimą įsiliejo R.Mačežinskas. „Savi“ parodė, kad taipogi nėra pėsti ir turi potencialo ne tik mušti įvarčius, bet ne taip jau paprasta varžovams įmušti į E.Vyšniausko ginamus vartus. Veiklos „Savi“ vartininkas išties turėjo, atrėmė ne vieną „Kazlų Rūdos“ komandos futbolininkų smūgiuotą kamuolį. Pirmame kėlinyje viskas klostėsi pagal šios komandos planą. Dar 6-ąją rungtynių minutę į „Kazlų Rūdos“ vartų tinklą kamuolį pasiuntė A.Blaškevičius, išvesdamas „Savi“ priekin 1:0, tačiau jau po poros minučių įspūdingą įvartį mušė R.Mačežinskas. „Kazlų Rūdos“ futbolininkas, būdamas netoli aikštės vidurio apsisukdamas juosė taip, kad kamuolys įskriejo į vartų devyniukę – 1:1. Pirmaujančios komandos statusą „Savi“ futbolininkams kėlinio viduryje sugrąžino E.Besarabovas, na o už keletos minučių „Kazlų Rūda“ įsimušė kiek kuriozinį įvartį ir „Savi“ persvara tapo 3:1. Dar nesibaigus pirmam kėliniui šį pranašumą sumažino baudos smūgį realizavęs I.Raštutis  – 3:2.

Šiaip ne taip „Kazlų Rūdos“ komanda „perlaužė“ varžovus antrame kėlinyje. Jo metu puolime „Savi“ futbolininkams pasižymėti nebuvo didelių galimybių, tuo tarpu po truputį ryškėjo „Kazlų Rūdos“ futbolininkų pranašumas. Dar antrojo kėlinio 22-ąją minutę rezultatą išlygino I.Raštutis, o kėliniui perkopus į antrą pusę, po D.Plečkaičio perdavimo jį savo komandos naudai persvėrė R.Mačežinskas  – 4:3. Čia pat „Savi“ vartininką nuginklavo vėl I.Raštutis ir „Kazlų Rūda“ įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 5:3. Nors rungtyniauti buvo likusios septynios minutės, „priešnuodžių“ varžovams „Savi“ futbolininkai nerado ir po ketverių rungtynių patyrė antrą pralaimėjimą.