Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinės fizinio aktyvumo varžybos sporto centro taurei laimėti artėja prie baigiamųjų akordų.

Iki finišo liko paskutinės, ketvirtosios savaitės moksleivių pasirodymai. Jeigu mokyklų įskaitoje intrigos dėl nugalėtojo titulo kaip ir nebėra – karaliauja Saulės mokyklos moksleivių komanda, tai kalbant apie individualius pasirodymus absoliučioje įskaitoje, po trečiosios savaitės įvyko gana ženklių permainų ir nugalėtojus bei prizininkus ko gero žinosime tik po šių varžybų „paskutinių sekundžių“…

Per pastarąją savaitę sulaukta vėl šiek tiek naujų dalyvių ir jų bendras skaičius išaugo beveik iki devynių dešimčių.

Na, o gausiausiu būriu ir toliau pasižymi Saulės mokyklos moksleiviai. Jų šiose varžytuvėse jau per 40!

Nieko keisto, kad kiekvieno šios ugdymo įstaigos moksleivio indėlio dėka prieš finalinę varžybų savaitę artimiausius varžovus Saulės mokykla lenkia daugiau nei dvigubai.

Jų bendras taškų kiekis – 16411. Antroje vietoje kol kas žengia Elmos mokykla, sukaupusi 7248 taškus, na o ją mėgina vytis Kazlų Rūdos pradinė mokykla (6207 taškai).

Asmeninėje absoliučioje įskaitoje vaikinų grupėje pasikeitė lyderis. Dvi savaites pirmavusį K.Griniaus gimnazistą Dainių Dumbliauską po trečios savaitės pasirodymų aplenkė P.Dovydaičio mokyklos moksleivis Nidas Žitkus. Jo sąskaitoje 872,5 taško.

Jis K.Griniaus gimnazistą lenkia labai trapia persvara – 3 taškais…. O tai reiškia, kad laukia labai įdomi intriguojanti finalinė kova.

Trečią ir ketvirtą pozicijas šiuo metu dalijasi P.Dovydaičio ugdymo įstaigos moksleivis Ervinas Paliokas ir itin atkaklus ir nenuleidžiantis rankų Elmos mokyklos atstovas Jonas Dambrauskas. Abu sukaupę po 861,5 taško ir turi realias galimybes pakovoti dėl nugalėtojo titulo.

Merginų grupėje lyderės pozicijų neužleidžia K.Griniaus gimnazistė Barbora Arminaitė. Jos sąskaitoje 884 taškai. O ir čia kova dar nebaigta.

Vilčių dėl absoliučios nugalėtojos titulo nepraranda ir antroje pozicijoje esanti Kazlų Rūdos pradinės mokyklos moksleivė Atėnė Senkutė, kurios kraitį sudaro 875 taškai, na o prizinį trejetuką užbaigia 872 taškus turinti Plutiškių gimnazistė Eglė Margevičiūtė.

Ką gi, šiandien šeštadienis,  Iki šių varžybų finišo lieka kiek daugiau nei 24 valandos….Tik tik tik… Tuk tuk tuk…

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas (Parsisiųsti)