Karantinas, paskelbtas Lietuvoje dar kovo mėnesį, ne visus aklinai uždarė į „sofos lygą“. Esama tikrai nemažai aktyvių žmonių, kuriems sportas jeigu ne gyvenimo būdas, tai bent jau sudedamoji jo dalis…

Taigi, „siautėjant karantinui“, kurio metu, laimei nebuvo įvesti ir kvėpavimo apribojimai netgi dėvint kaukes, Kazlų Rūdos sporto centras azartiškiausiems sporto mėgėjams surengė nuotolines jėgos ištvermės daugiakovės varžybas sporto centro taurei laimėti.

Jose prie starto linijos turėjo stoti beveik trys dešimtys įvairaus amžiaus dalyvių, kuriems gulinėti namie ir žiūrėti į televizoriaus ekraną ar į lubas tolygu būti išstumtiems už pilnaverčio gyvenimo horizontų.

O tokių aktyvių žmonių būta iš Kazlų Rūdos ir jos apylinkių. Tarp varžybų dalyvių sulaukta ir viešnių iš Telšių, Vilniaus bei Kėdainių rajono.

Priminsime, kad šių nestandartinių varžybų programą sudarė šešios rungtys: atsilenkimai, atsispaudimai, šuoliukai per ant grindų padėtą šepetį, pritūpimai, kojų pritraukimai bei „lenta“.

Pirmiesiems penkiems pratimams buvo skirta po minutę laiko, na o „lentos“ atlikimo metu, kaip jau supratote, valios ir užsispyrimo savotiškam testui, laikas buvo neribojamas…

Didžioji dalyvių dalis, stojusi prie starto dar balandžio 16-ąją, kirto ir finišo liniją. Siųsdami video vaizdelius su atliktomis užduotimis (o video sulaukta daugiau nei 150, – aut.past.), varžybų dalyviai, pagauti azarto, „atakavo“ internetinę erdvę iki pat balandžio 30-sios vidurnakčio.

Dvi savaites trukusios varžybos neišeinant iš namų ne vieną privertė nepaisant neišvengiamai įsimetusio raumenų skausmo, vardan „šviesesnės“ asmeninės ateities pasinerti į treniruočių sūkurį ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Kiekvienos rungties nugalėtojui buvo skiriama 20 taškų, o žemesnes pozicijas užėmę varžovai gaudavo atitinkamai vienu tašku mažiau.

Šių varžybų nugalėtojai, prizininkai buvo nustatomi dvejose įskaitose; kaip jau minėjome, amžiaus ir absoliučioje.

Moterų grupės absoliučioje įskaitoje sėkmingiausiai šios varžybos susiklostė Gintarei Mineikaitei-Vosylienei, kuri surinko iš viso 114,5 taško.

Kai kuriose rungtyse pademonstravusi itin įspūdingus rezultatus („lentos“ pozicijoje ji išbuvo daugiau nei 9 minutes…) artimiausią varžovę G.Sederevičiūtę ji aplenkė 5,5 taško.

Vyrų grupėje vyko taip pat atkakli kova. Absoliutus šių varžybų nugalėtojas paaiškėjo tik po paskutinių kovų.

O nugalėtoju ir sporto centro taurės savininku tapo Egidijus Bindokas, surinkęs iš viso 112 taškų. Sumuojant visų rungčių rezultatus, 2,5 taško nuo jo atsiliko Edvinas Chmieliauskas.

Vyrų grupėje užfiksuotas taip pat įspūdingas „lentos“ rezultatas. Daugiau nei 12 minučių tokioje pozicijoje „iškentė“ Evaldas Vosylius.

Pastarasis sportininkas tapo nugalėtoju vyrų virš 30 m amžiaus grupėje. Jis laimėjo joje 3 rungtis iš šešių.

20-30 m amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Edvinas Chmieliauskas, prieš varžovus laimėjęs net penkias rungtis iš šešių galimų.

16-19 m amžiaus grupėje pirmas finišavo Egidijus Bindokas, 13-15 metų grupėje – Ervinas Paliokas, na o jauniausiųjų (10-12 m) grupėje nugalėtojo titulas atiteko Benjaminui Smailiui.

Moterų grupėje 30+ pagal Celsijų zonoje nepavejama buvo Gintarė Vosylienė, 20-30 m grupėje pirma vieta atiteko Samantai Chomskytei, 16-19 m grupėje – Gabrielei Sederevičiūtei, žengiant dar vieną žingsnelį į praeitį, 13-15 m grupėje – Eglei Margevičiūtei, na ir jauniausiųjų grupėje (10-12 m.) – itin atkakliai Monikai Cimalonskytei.

Su visais pasibaigusių varžybų rezultatais galima susipažinti, mūsų pridėtame protokole. Dėkojame visiems varžybų dalyviams už suteiktas geras emocijas ir sportinį azartą, kurio itin trūko šiuo iššūkiais nusėtoje ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje laikotarpiu!

nuotoliniu-jegos-istvermes-varzybu-protokolas