Projekto „Sportinė vasara Kazlų Rūdoje“ stovyklų ciklą sporto centre pradėjo krepšininkai

Praėjusiais metais Kazlų Rūdos sporto centras sėkmingai įgyvendino projektus, skirtus vaikų vasaros aktyviam poilsiui. Kazlų Rūdos savivaldybės finansavimo dėka, sveikatingumo ir vienos futbolo grupės moksleiviai turėjo galimybę nekasdieniškai ir turiningai aktyviai dalyvauti ne tik treniruočių, bet ir edukacinėje veikloje.

 

Šiais metais vaikų vasaros stovyklos įgauna dar didesnį pagreitį. Džiugu, kad dar pavasarį sporto centro teikta paraiška „Sportinė vasara Kazlų Rūdoje“ vėl sulaukė Kazlų Rūdos savivaldybės paramos. Minėtas projektas šįmet ūgtelėjo. Į sportines veiklas įtraukti ne tik sveikatingumo grupės moksleiviai, bet ir sporto centro krepšininkai bei daugiau ir futbolo grupių moksleivių.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos projektų rėmimo konkursui teiktas ir finansavimą gavęs projektas aktualus ne tik tuo, kad pandeminiais metais, ženkliai sumažėjus vaikų fiziniam aktyvumui, neišvengė su sportiniu meistriškumu susijusių nuostolių ir varžybinės veiklos neturėję sporto centro ugdytiniai. Įgyvendinamas projektas svarbus ir tuo, kad vaikams užtikrinama ugdymo proceso įvairovė, ypač tuo metų periodu, kuomet išlaikyti aukštą moksleivių ugdymosi motyvaciją darosi sunkiau.

 

„Sportinė vasara Kazlų Rūdoje“ projekto ciklą birželio 16-20 dienomis pradėjo krepšininkai. Jau ne pirmus metus sporto centro krepšinio sektoriuje besidarbuojantys puikūs šios srities specialistai Rėjus, Algirdas bei Gediminas atrinko 12 daugiausia motyvuotų, gabiausių krepšininkų, kurie pagal dienos stovyklos veiklos programą dar iš arčiau galėjo susipažinti su įvairiapusiškomis išplėstinėmis krepšinio treniruotėmis.

 

Krepšininkai tobulino šios sporto šakos įgūdžius įvairiose Kazlų Rūdos sporto erdvėse, tiek K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne, tiek naujai įrengtame Maironio g. 24A esančiame aikštyne, tiek atnaujintoje sporto centro salėje.

 

Stovyklos metu krepšininkai turėjo galimybę pasivaržyti ir tarpusavyje individualiai dalyvaudami tritaškių, baudų metimų konkursuose, taip pat išmėgindami ir kitus lauko žaidimus. Na, o stovyklą vainikavo 3×3 minikrepšinio turnyras, kuriame moksleiviai galėjo galutinai „užtvirtinti“ šių metų išmoktus komandinio žaidimo įgūdžius.

 

Stovyklautojai „energetinių nuostolių“ nepatyrė, kiekvienos dienos popietę jėgas atstatinėjo Kazlų Rūdos pačiame centre įsikūrusioje „Sodžiaus“ bare kavinėje.

 

Smagu pažymėti, kad šiame projekte krepšininkai naudojosi sportiniu inventoriumi, kuris įstaigos įsigytas gavus lėšas projektui „sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas neformaliajam sportiniam ugdymui“, bendrai finansuojamam Sporto rėmimo fondo lėšomis.