Savivaldybės moksleivių fizinio aktyvumo varžybose paaiškėjo pirmieji lyderiai

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų fizinio aktyvumo varžybos įgavo pagreitį. Kaip žinia, jos truks keturias savaites, kurių metu bus fiksuojami geriausi nueitų dienos žingsnių skaičiaus, atliekamų šuoliukų į šalis per minutę ir atsilenkimų per minutę savaitės rezultatai.

Jau turime pirmosios savaitės nugalėtojus skirtingose amžiaus grupėse, į kurių namus iškeliaus ir pirmasis medalių komplektas.

7-10 m. amžiaus grupėje praėjusi savaitė sėkmingiausiai susiklostė Kazlų Rūdos Elmos mokyklos moksleiviui Jonui Dambrauskui.

Jo per dieną nueitų žingsnių skaičius sudarė 25041. J.Dambrauskas per minutę atliko 143 šuoliukus ir 31 atsilenkimą. Iš viso Elmos mokyklos moksleivis surinko 296,5 taško (iš 300 galimų).

Kalbant apie geriausius atskirų rungčių rezultatus, tai daugiausia per dieną yra šioje amžiaus grupėje nukulniavęs G.Stankevičius (28160), daugiausia šuoliukų atlikęs Ąžuolas Eidukevičius (176), na o atsilenkimų sektoriuje dominavo Dominykas Matulevičius (33 atsilenkimai). Visi moksleiviai ugdosi Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje.

Iš mergaičių šioje grupėje aktyviausia buvo Atėnė Senkutė, surinkusi 299 taškus ir laimėjusi dvi rungtis iš trijų.

Ji surinko 21212 žingsnių, 155 šuoliukus ir 30 atsilenkimų. Pradinės mokyklos moksleivę tik atsilenkimų rungtyje aplenkė Guostė Paliokaitė (35 atsilenkimai).

11-14 m. amžiaus grupėje savaitės nugalėtoju tapo Ervinas Paliokas.

P.Dovydaičio mokyklos ugdytinis kartu su tos pačios ugdymo įstaigos moksleiviu Nidu Žitkumi surinko po 293 taškus.

Ervinas pirmas buvo šuoliukų rungtyje (172 šuoliukai), antras atsilenkimų sektoriuje (54 atsilenkimai).

N.Žitkus laimėjo atsilenkimų rungtį (59 atsilenkimai), tačiau pagal nueitų žingsnių skaičių buvo ketvirtas. Tai ir nulėmė aukštesnę E.Palioko poziciją savaitės cikle.

Na, o apskritai geriausius nueitų žingsnių rodiklius pademonstravo D.Raulynaitis (35044), tačiau nebuvo sulaukta jo šuoliukų ir atsilenkimų rezultatų, todėl minėto moksleivio potencialas pilnai taip ir nebuvo atskleistas. Bet tam yra dar keletas savaičių…

Šio amžiaus tarpsnio merginų grupėje dominavo Plutiškių gimnazistė Eglė Margevičiūtė, laimėjusi dvi rungtis iš trijų ir surinkusi 298 taškus.

Ji daugiausia per dieną surinko žingsnių (22980) ir lyderiavo šuoliukų rungtyje – 164 šuoliukai.

Atsilenkimų rungtis geriausiai klostėsi Kazlų Rūdos Elmos mokyklos moksleivei Gintarei Žymančiūtei (39 atsilenkimai).

Vyriausiųjų 15-19 m grupėje puikius nueitų žingsnių per dieną rezultatus pademonstravo K.Griniaus gimnazistas Dainius Dumbliauskas.

Jis per dieną sukaupė net 52018 žingsnių. K.Griniaus gimnazistas dominavo ir šuoliukų (167 šuoliukai) bei atsilenkimų (50 atsilenkimų) rungtyse. Dainiaus sąskaitoje visi 300 taškų.

Merginų grupėje savaitės nugalėtojos titulas atiteko taip pat K.Griniaus gimnazijos moksleivei – Barborai Arminaitei.

Ji laimėjo dvi rungtis iš trijų galimų ir į savo sąskaitą brūkštelėjo 299 taškus.

B.Arminaitė sukaupė 16363 dienos žingsnius ir atliko 158 šuoliukus. Tik atsilenkimų rungtyje ji nusileido Plutiškių gimnazistei Dianai Juškaitei (37 atsilenkimai).

Skaičiuojant pirmo etapo, pirmosios savaitės absoliučius rodiklius, paminėtina tai, kad vaikinų grupėje pirmauja Dainius Dumbliauskas, antras Nidas Žitkus, trečias – Ervinas Paliokas.

Merginų grupėje lyderiauja Eglė Margevičiūtė, antra – Barbora Arminaitė ir potencialų prizinį trejetuką užbaigia Atėnė Senkutė.

Ką gi, sukasi jau antroji šių varžybų savaitė ir antroje jos pusėje matysime vienus ar kitus naujus jų lyderius.

Norime priminti, kad į šias fizinio aktyvumo varžybas registruotis niekada nevėlu! Tai Jūs galite padaryti tiesiog parašydami žinutę į “Kazlų Rūdos sporto” facebook paskyrą!

Štai čia ta vieta, kurioje galima įrodyti ne tik ką galite Jūs, bet ir kiek aktyvi yra Jūsų komanda – tai Jūsų mokykla…!

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas (parsisiųsti)